Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem átver az állatorvos?

Figyelt kérdés
Ivartalanittattuk a lány cicánkat és a műtét után kérdeztük az orvost, hogy tudunk-e tenni valamit, hogy ne legyen baj, erre azt válaszolta, hogy nem lesz semmi baja, ne izgúljunk. A műtét után 1 héttel a cicám megtépte a sebét, ami vérzett neki. Felhívtam a dokit, aki kiküldte az asszisztensét, aki mint kiderült nem messze lakik tőlünk. Azt mondta, hoty nem lesz gond és nem kell kezelni a sebet, hát másnapra begennyesedet neki a sebe. Gyorsan varrtunk neki ruhát, ami nagyon jól be is vált. Elkezdődött 1 antibiotikumos kúrasorozat és nem tudom megérteni, hogy hogyan lehet az, hogy a helyettesítő doki ugyanannyi injekcióra csak 1000ft- ot kér, míg másnap az átlag doki 4000-et. Végig úgy beszélt, mintha az én hibám lenne, hogy bántotta a sebét, pedig ha a műtét után ad gallért meg is vettem volna neki, hogy ne legyen baja. Avarratszedésnél mondtuk, hogy csak 2 nap múlva tudjuk vinni a cicát, mert nem volt otthon a kocsi. Mondtuk, hogy szerzünk fuvart az egyik rokontól, de ő azt mondta, hogy nem kell, majd az asszisztens kijön és kiszedi. Gondoltam, hogy oké, akkor majd kér egy 1000-est vagy valami, de ő felszámolta a kiszállási díjat, ami 2500ft volt. Ebbe az a vicces, hogy a csaj, aki ajánlotta ezt a dokit az ő 2 macskájának 1000ftért szedte ki és még haza is vitte neki a cicákat. Az utókezelésekre már többet fizettem, mint magára a műtétre. Most őszintén! Miért van az, hogy az egyik 1000ért csinálja, míg 4ért és nagy kegyesen kiküldi az asszisztenst, amikor meg tudtuk volna oldani a fuvart és fel is számolja a kiszállási díjat. Még csak fel sem ajánlotta a gallért vagy hogy lehet neki ruhát varrni, ami védi a sebet, sőt még csak le sem ragasztotta a műtét után. Ő az első cicám, aki ivartalanítva lett és gondoltam, hogy a doki biztos tudja. Elment minden zsebpénzem, sőt most meg valami csomó van a heg alatt, szóval megint menni kell vele hozzá. Adott bolhaírtó cseppet, mert szerinte a frontline vacak, de ez meg semmit sem ért. Tényleg nem értem ezt az egészet! Végig azt éreztette velem, hogy én vagyok a rossz gazdi.
2014. jún. 22. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress másik orvost!!!! Esetleg keresd fel az aki helyettesítette. Ez a történet nagyon nem kerek az orvos részéről. Eleve el kellett volna mondani a seb óvásának módszereit, sebkezelést, ne asszisztenst küldjön varratszedésre stb.

Azt a csomót semmiképp ne vele nézesd meg, már csak azért se, mert ha az ő hibája, hogy kialakult nem fogja megmondani, és lehet megint nem kezeli normálisan!

2014. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulság....másik orvost válassz. Ismerősómnek ajánlottak akciós kutyának ivartalanítást szuper, ismerős dokinál. A 3 kilós kiskutyát 30 ezerért ivartalanította akciósan és a seb védelem mellett begyulladt. Utókezelésként ismét akciósan minden alkalommal pár ezer forint volt a díj."Csak" 4 hétig jártak utókezelni.
2014. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!