Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy 1 év tapszta...

Kaltenpeti kérdése:

Mennyit keres egy 1 év tapsztalattal rendelkő állatorvos Budapesten?

Figyelt kérdés
Jelenleg a barátnőm Csehországban dolgozik mint állatorvos, viszont fontolgatjuk az összeköltözést. Mennyi esélye lenne állatorvosként elhelyezkedni Budapesten, és mennyi lenne a várható nettó fizetése? Nagyon szépen köszönjük.

2014. jún. 30. 00:18
 1/4 morfusz válasza:
20%
állatorvosok havi bére a legmagasabb: bruttó 239 ezer, a magáncégeknél dolgozók átlaga 254 ezer forint. :)
2014. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A google első találatát én is ki tudtam volna keresni. Én hozzá értő véleményére vagyok kíváncsi.
2014. jún. 30. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen területen van tapasztalata, és talál-e teljes munkaidős állást. De kb nettó 150 ezer forintot kapna; ha nagyon nagy szerencséje van, és dolgozik heti 6 napot, akkor talán egy picit kaphat többet.


Egyébként Budapest elég telített állatorvossal, nem lesz egyszerű munkát találnia sajnos. Tehát van esélye, de időbe telhet, és valószínűleg nem fog találni olyan jó állást, mint amit elképzelt.


Egyébként ő is magyar? Magyar diplomával?

2014. jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Év elejétől egy magánrendelőben vagy Csehországban. Hát, nem jó hír, hogy ennyire telített Pest állatorvosokból. Ő is magyar, szlovák diplomával. Köszönöm a választ.
2014. júl. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!