Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen bogár? 2 fotó

Ez milyen bogár? 2 fotó

Figyelt kérdés

[link]

[link]

(az egy 5 forintos, mérethez)


2014. júl. 27. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kicsi ahhoz szerintem. Az egy 5 forintos a képen mellette.
2014. júl. 27. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Márpedig vannak ilyen pici kabócafélék. Ha jól tudom a levéltetvek is közéjük tartoznak.
2014. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Találtam kb 3-at a szobámban, mindegyik halott volt már. Kintről jöhettek? Szúnyogháló van, nem lyukas, benn érdemes kipakolni a szekrényeket, hogy esetleg megbújtak?
2014. júl. 28. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mikor pl nyitva hagytad az ajtót besurranatak. De nem kell félni tőlük mert ártalmatlanok(ilyen kicsi kabócának hangja se nagyon van). Nyugi három rovar esetén különben sem kell inváziótól félni. Egyébként ha van gyerek a házban ő is behozhatta öket akarva vagy akaratlanul. Kiskoromban volt velem is olyan,hogy egy-két szöcske vagy katicabogár elszökött tőlem a lakásba.
2014. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!