Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti melyik állatot szeretitek...

Ti melyik állatot szeretitek jobban? A kutyákat vagy a macskákat?

Figyelt kérdés
Én egyébként mind a kettőt ugyanúgy szeretem.
2013. júl. 5. 17:15
 1/9 anonim válasza:
Macskákat.
2013. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kutyákat.a macskákat is kedvelem,de jellemtelenek,hűtlenek és unalmasak,a csahosokkal nincs ilyen gond.
2013. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kutyákat és a macskákat is.

A tacsim nagyon aranyos, kis imádnivaló. De ő inkább apásabb. Most nem lakok vele.

A kiscicám - akármilyen furán hangzik, hűségesebb, mint a kutyám abban az értelemben, hogy emberfüggőbb. Persze ő sem egy adott embert szeret nagyon, ő sok embert is tud, akin érzi, hogy szeretik és szimpi neki. Unalmasnak sem tartom, sőt, alig győzöm kifárasztani. A cica teljesen megbízik bennem, én is benne, megy pórázon, hallgat a nevére, nem karmol, nem harap, nem szedi szét a lakást. Szerintem érzi, hogy szeretve van és meghálálja. Ja, és nagyon kis lüke még. :) Elég érdekes dolgokat tud csinálni játék közben. Sőt, ő is tud vigasztalni, mint a kiskutya, ő is odajön hozzám, dörgölőzik, dorombol, ha nagyon szomorú vagyok.

Ha egyszer kertes házban leszek, mindenképpen lesz egy tacsim és/vagy valami farkasszerű kutyám.

2013. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
TEKNŐS!!
2013. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teknős???

Nem is volt a kérdésben!

2013. júl. 6. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
MACSKA!!!!
2013. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
XD teknős nem volt olyan az alternatívák közt de ha már itt tartunk én is kedvelem a teknőst :)
2013. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutya mert kutyám van, de a macskákat is szeretem de kutyusokat jobban:)
2013. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Macsekok ^^ imádom őket
2014. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!