Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok is betudnak rúgni?

Az állatok is betudnak rúgni?

Figyelt kérdés
Valakitől azt hallottam hogy rajtuk csak simán keresztül megy az anyag, és szevasz, de én ezt nem hiszem el
2010. jan. 11. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
hogyne tudnának. épp a napokban volt egy ilyen élményem a barátom macskájával. szegény nagyon be volt állva:D
2010. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mit csinált, írd már le:D
2010. jan. 11. 20:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nézd meg a Sivatagi só című filmet, ott meglátod, hogy milyen durva alkeszok:)
2010. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2010. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ismerősöm görényei amikor ki vannak engedve, mindig kapnak egy kis sört, mert ha nem kapnak, akkor mennek harapni az ember lábát. Ők már rászoktak. :)
2010. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De most ez a Sivatagi Show ez komoly? :-o
2010. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: a barátod szégyellhetné magát, hogy alkoholt ad a macskájának! Az ő szervezetüket jobban megviseli!
2010. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. hát én sem respektálom túlzottan hogy vedeltette a macskát de érdekes volt:D


mindenesetre tántorgott mint a részeg emberek:D és mindig feldőlt. amikor meg próbált felugrani valahova az nem nagyon sikerült:D aztán olyat is csinált hogy a földön fetrengett és nyávogott, meg bukfencezett XD

2010. jan. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

04:20: Nem akarod megirni a neved cimed/ baratod nevet cimet? Mert ezzel a leirasal mar beismero vallomast tettel, (Amugy itt megall hogy te is bunreszes vagy) es szivesen feljelentenelek titeket a rendorsegen. Mivel mar van allatvedelmi torvenyunk. (Persze, megusznatok egy ejnye-bejnyevel, de talan a procedura eleg buntetes lenne hogy legkozelebb gondolkodjon a baratod...)

Amugy, nem adunk macskanak alkoholt, mert: hihetetlenul konnyu tuladagolni, raadasul a macskafelek veseje nagyon nehezen dolgozza fel, es meglepoen konnyen belehalhatnak.

(Szoval, csak mondom, amit lattal az nem siman "berugas" hanem mergezesi tunet. :/)

Ha lehet, kutyanak sem adunk. Bar az o vesejuk jobban viseli, de... Szoval az ember alitolag gondolkodo leny.

2010. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sünökről hallottam, h hamar berúgnak a potyogott erjedt gyümölcsöktől.-->részeg disznók
2010. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!