Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok is betudnak rúgni?

Az állatok is betudnak rúgni?

Figyelt kérdés
Valakitől azt hallottam hogy rajtuk csak simán keresztül megy az anyag, és szevasz, de én ezt nem hiszem el
2010. jan. 11. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

10:46-osnak:


"04:20: Nem akarod megirni a neved cimed/ baratod nevet cimet?"


Nem, nem akarom.



"Amugy itt megall hogy te is bunreszes vagy"


A bűnrészesség és a cinkosság vádja nem ugyanaz.



"es szivesen feljelentenelek titeket a rendorsegen"


Jelentsél nyugodtan körbe fognak röhögni a rendőrök. Mégis mit mondasz? Hogy küldjék ki a SWAT kommandót mert belekortyolt a macsek a kifolyt sörbe? lol. Arról nem beszélek hogy tudod létezik az ártatlanság vélelme, szóval nem nekünk kell védenünk magunkat hanem neked kell bizonyítanod hogy bármi is történt. Amit egy nyilvános internetes fórumon olvasol biztos hogy nem lesz bizonyító erejű sosem. Bizonyítsd be hogy én írtam. Az IP cím visszakereséssel meg ne is gyere mert léteznek adatvédelmi törvényeink és a fórum üzemeltetői nem fogják kiadni az adataimat senkinek. Ha mégis megtörténne bizonyítsd be hogy akkor én ültem a gép előtt amikor ezeket kommentelték.



"Mivel mar van allatvedelmi torvenyunk."


Ezzel most hatalmas újdonságot mondtál. Elég régóta van.



"(Persze, megusznatok egy ejnye-bejnyevel, de talan a procedura eleg buntetes lenne hogy legkozelebb gondolkodjon a baratod...)"


Nem lenne procedúra sem, mert már a papírmunkánál elakadna az egész folyamat, te viszont fizethetnél 8000 HuF-ot azért hogy feljelenthess. Manapság már ennyibe kerül. Bizonyítani nem tudsz semmit én meg beperellek becsületsértésért, és hidd el nem te fogsz nyerni.



"Amugy, nem adunk macskanak alkoholt, mert: hihetetlenul konnyu tuladagolni, raadasul a macskafelek veseje nagyon nehezen dolgozza fel, es meglepoen konnyen belehalhatnak. (Szoval, csak mondom, amit lattal az nem siman "berugas" hanem mergezesi tunet. :/)"


Ismét csak hatalmas megállapítás. Az alkohol az emberi szervezet számára is méreg., "szóval csak mondom" hogy az egy dolog hogy mi élvezzük a jótékony hatásait egészen másnap reggelig x_X.



"Szoval az ember alitolag gondolkodo leny."


Ezzel nem vitatkozom, de mindig van kivétel.



bocs az offért, csak nem értem miért van mindig egy ember aki okoskodik.

2010. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

14:45: Az okoskodo vagyok. Nezd, mindenekfelett, ez egy nyilvanos forum, es nem szeretnem, ha emiatt unatkozo emberek gyakorlatban is kiprobalnak a dolgokat. Igy ha mar a legkisebb eselye is van annak, hogy a okoskodo beirasom visszatart legalabb egyetlen embert attol hogy nekialljon az allatok alkoholtureset nezegetni, megerte.

(Amugy leirhatnad honnan veszed ezt a "A feljelentes 8K" dolgot. Legutobb, amikor feljelentesi dolgom volt, meg ingyenes volt. :)

(Amugy, pont az altalad leirt dolgok miatt nem mukodne a "feljelentelek becsuletsertesert" dolog sem. (Mondjuk en is ezt tennem, mert azt mondtad: "A kwa anyamat". Versenyezhetnenk ki birja tovabb a "8K"-al. :)

Szoval, okoskodok tovabb: Szived joga felelotlen baromnak lenni, de nem tul hasznos dolog ezt nyilvanosan hirdetni. De teny, jogod, az van hozza.

2010. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

21:51 az első vagyok.


"Nezd, mindenekfelett, ez egy nyilvanos forum, es nem szeretnem, ha emiatt unatkozo emberek gyakorlatban is kiprobalnak a dolgokat."



nézd én soha senki nem szólítottam fel hogy próbálja ki, csak szimplán válaszoltam a kérdező kérdésére.



"Igy ha mar a legkisebb eselye is van annak, hogy a okoskodo beirasom visszatart legalabb egyetlen embert attol hogy nekialljon az allatok alkoholtureset nezegetni, megerte."




"(Amugy, pont az altalad leirt dolgok miatt nem mukodne a "feljelentelek becsuletsertesert" dolog sem."


szó sem volt feljelentésről. én beperlésről beszéltem. nem ugyanaz. ügyvéden keresztül intézném, és én meg sem jelennék a rendőrségen. és hidd el ennek lenne is foganatja. most képzeld csak el. megrágalmazol egy szegény embert (lol) és ő viszonzásul beperel (megint csak lol), sztem nem akarunk tárgyalásra járni szal nem tudom mit nyomjuk itt a szájkaratét.



"(Mondjuk en is ezt tennem, mert azt mondtad: "A kwa anyamat"."


én egy szóval sem szídtam édesanyád, ezt nem tudom honnan szedted. az én kommentjeimnben anyukád személye fel sem merült.



"versenyezhetnenk ki birja tovabb a "8K"-al. :)"


én.



"Szoval, okoskodok tovabb: Szived joga felelotlen baromnak lenni, de nem tul hasznos dolog ezt nyilvanosan hirdetni. De teny, jogod, az van hozza."


okoskodjál. erre annyit tudok mondani hogy.

1: nem én voltam felelőtlen barom hanem a barátom.

2: nem hirdettem nyilvánosan hanem csak akkor részleteztem mikor a kérdező kérte.

3: annak a macskának igenis jó dolga van. a legjobb kaját kapja és úgymond lesik minden kívánságát.

ha akkora állatvédő/állatbarát vagy, akkor hegyezd ki magad olyanra aki valóban bántalmazza vagy nem tudom mit csinál az állataival.

2010. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

23:24


Amugy tenyleg igazad van, itt "nyomjuk egymasra" a szajkaratet, ahelyt hogy ertelmesebb dolgokkal foglalkoznank. ( Es amugy is en birnam tovabb a 8K-kal, "sot meg az apukam is erosebb" :)

Amugy, a baratod akkor is felelotlen, es ha azt elertem hogy ezt elismered es nem csak viccesenek tartod a dolgot, mar csinaltam valamit. A utolso mondatra meg: Nyugalom, szoktam. Neha van is belole eleg bajom, dehat ez mar csak ilyen dolog. :) Amugy, valoszinuleg emiatt a szokasom miatt reagalhattam ugy, ami teged mar zavart. Szoval, errol ennyit, szerintem mar ugyis tulbeszeltuk (irtuk).

2010. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

első vagyok.


nembaj hogy túlbeszéltük. talán valaki tanul belőle.

2010. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A Kérdésedre a válasz: IGEN, az állatok be tudnak rúgni.

2010. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!