Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Én most bolhás vagyok? Többi...

Én most bolhás vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mikor az új kiscicát elhoztuk a lakásba,pár nap múlva észrevettük,hogy a cica vakarózik!Meg is néztük,és kiderült hogy bolhás.Ezt akkor tudtuk meg,mikor már a nyaralónkban(Balatonon) voltunk.Mivel a macska pár napot otthon volt a lakásba,a bolhák csak szaporodtak,és szaporodtak otthon.Közben a nyaralóban is szaporodtak..Balatonon elvittük állatorvoshoz,és kiirtotta a bolháit..Utána az ottani házat teljesen kitakarítottuk.Lehúztuk az egyneműket,kimostuk,kitettük a napra..Mindenhol felporszívóztunk..Jó,ott nem lett több bolha..De eközben magunkon apró ,és sok bolhacsípést találtunk..Mikor hazamentünk Pestre ahol elszaporodtak a bolhák,a cicánk újra bolhás lett..Elmentünk az állatboltba bolhanyakörvért,de azt csak 6 hónapos kortól lehet,Ribizli pedig még csak 3!Aztán vettünk bolhasampont,azzal megfürdettük,és a bolhák nagyja kijött belőle..A lakást felporszívóztuk,és bolhairtóval befújtuk a macska hordozóját.Most egyenlőre beszórtuk bolhaporral a lakást,és lemegyünk Balatonra.De úgy éreztem,mintha pici bolhák mászkálnának rajtam,de mire odanézek nincs ott semmi..Az ágyamba bolhaürülékhez hasonló fekete pöttyöket találtam..Mit tegyek?Hívjunk kártevőirtókat???És ha a tengerimalacokra is rámegy??

2014. aug. 8. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nekünk bevált! Be kell permetezni az egész lakást, ha megszáradt porszívózni, egy hét múlva ismételni.

2014. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Állatpatikában kapható.
2014. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azt kéne,még mielőtt jobban elszaporodnak.
2014. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!