Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A t. i állatorvosotok ad nyugtát?

A t. i állatorvosotok ad nyugtát?

Figyelt kérdés
A miénk ad, mindig mindenről és kérni sem kell. De ha belegondolok ő előtte egy sem adott.
2010. jan. 14. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ad. Viszont fix árakon dolgozik évek óta, és ad hitelt saját zsebre.
2010. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetesen mindig ad.
2010. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem... nem is várom el tőle, házhoz szokott jönni, vagy csak telefonon konzultálunk... nem is tudom, hol rendel:S a rendelőbe lehet ad... a múltkor ügyeletet kellett hívnunk a kutyához, az ügyeletes doki adott.
2010. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NYUGTÁÁÁT??? A múltkoriban úgy 25 ezret hagytam ott, és a macskám is elhunyt. Megköszönte, zsebre vágta, oszt szevasz!
2010. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is csak akkor szembesültem vele, hogy jééé tényleg, mikor ehhez kezdtünk el járni, és szépen elkezdte megírni abba a kis tömbbe. Pedig nem is drága doki, sőt. Hallottam már olyat is, ha kérsz, némelyik még azt mondja, hogy úgy drágább. :O
2010. jan. 14. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Orvoséknál (legyen az ember-, állat- vagy fogorvos) NEM DIVAT, pedig a számviteli törény rájuk is vonatkozik.
2010. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a Számviteli Törvényről van szó, csak kihagy a billentyűzetem.
2010. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem senkinél, aki nem egy adott terméket ad neked, csak egy szolgáltatást. Pl. fodrásztól, manikűröstől se kaptam még sose.


Viszont ezelőtt csak régebben jártunk orvosnál, azt hittem ott divat lett, de ezek szerint inkább kivételes, akit találtunk. :(

2010. jan. 14. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ad.

Sőt, nekem az jutott eszembe, hogy szerintem ő a saját zsebére dolgozik. Egy állatklinikán rendel nap közben, de én a mobilján szoktam hívni és mindig csak a rendelés után jön ki. 5-6 óra felé....

2010. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem nyugtát ad, hanem számlát. Beírja a kuta/macska kezelését a gépbe és kinyomtatja a számlát. Azért is jó, mert bármikor vissza tudja keresni, hogy mit csinált, mit írt fel. A laboreredmények, röntgenek, diagnózisok is ott vannak a gépében.

Nem szeretnék olyan orvoshoz járni, aki ezeket nem tudja. Nem kívánom, hogy emlékezzen pontosan mindenre, de így minden visszakereshető.

2010. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!