Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy ember hogy képes ilyet...

Egy ember hogy képes ilyet tenni egy másik élőlénnyel? +18!

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 14. 22:18
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
82%

hányás kerülget.. annyira rossz nézni ahogy azok a szerencsétlen magatehetetlen kis állatkákat megnyúzzák.

én soha nem tennék ilyet.. nem rég.. egykét hete mutattak egy más fél órás filmet ezekről.. azóta nem vagyok hajlandó húst enni. sem ránézni.. most ahogy nézem a videót hányingerem lett.. annyira undorító.. elég abba belegondolni hogy mennyire fáj ha lehorzsoljuk valaminket.. és akkor képzeljük el szegény állatot hogy az egész testéről lehúzzák a bőrt! :( kegyetlenség.. el sem merem hinni hogy lehet az embereknek gyomra ehhez. eléggé elszomorító hogy ma már itt tartunk..

2010. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
82%
Nembírtam végignézni... Ha egyszer az életemben találkozok egy ilyen emberrel, aki ezt műveli az állatokkal, úgy megverem, hogy legalább tolószékbe kerüljön.
2010. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
Az iwiwen semmit nem tudsz tenni, ugyanis ha felakarnák jelenteni őket iwiw nélkül is megtennék. Senkit nem érdekel ha iwiwen 20 millióan aláírják sem. Bárki oda írhatja bárki nevét, és a jog egyébként sem így működik.
2010. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
80%
Én azt az embert nyúznám meg akik szegény állatkákkal képesek ilyet csinálni..,felháboritó!!!Hiába,az ember a legnagyobb állat,sajnos:/
2010. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
80%
Én meg sem merem nyitni:S Nagyon nem bírom az ilyen képeket/videókat. Nem szeretem mikor az állatokat kínozzák.. Nem tudom megérteni, hogy ez egyeseknek mért jó?
2010. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
43%
Muszáj folyton ilyen dolgokat belinkelgetni? Azért van, akin aludni, dolgozni is szeretne. Nem mintha rosszul lennék, csak nem szoktam jókat álmodni utána. Én nem hordok bundát, de nem vagyok vega. Nyulat már én láttam, hogy nyúztak, de az DÖGLÖTT volt. Aki még egyszer ilyen és ehhez hasonló videót vagy oldalt linkel be, megérdemelné, hogy kitiltsák. Valószínűleg úgyis minden ember ugyanaz a véleménye ezekről a videókról, de nem kéne a nyugalmat megzavaró képi és hanghatásokat terjeszteni. Köszi.
2010. jan. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim válasza:
83%
Ha minden embernek ugyanaz lenne a véleménye erről, akkor ezek a linkek nem is léteznének. Tudod, attól hogy nem veszel róla tudomást még nagyon is létezik ilyesmi. De te ne nézd meg őket, és akkor nyugodtan tudsz majd aludni.
2010. jan. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
65%

Miről van szó, leírnátok kb???

Nem merem megnézni. ;( :(

2010. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
86%

Arról van szó, hogy mosómedvéket kínoznak a videóban. Én sem mertem megnézni, mert ahogy elindítottam, ott csapkodja szerencsétlen állat fejét a földhöz. Megnyúzzák élve. Többet nemtok, mondom nem merem végignézni, az első fél perc után a sírás kapott el!

A véleményem az, hogy ezeket az embereket hosszú kínzás után börtönbe zárnám! Nem ölném meg, megkínoznám, utána börtönbe. Szenvedjen az is, aki ilyet tesz!

2010. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
70%
Úristen...Ott dögöljön meg az, aki ilyet csinál!
2010. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!