Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot vegyek?

Milyen állatot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen hörcsögöt,halat,csincsillàt,

2014. aug. 19. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Házipatkányt :)

Nekem az van, és imádom. Nagyon okosak, az enyém hallgat a nevére, és tud egy csomó trükköt.

2014. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem halaim vannak.Nagyon szép hobbi,csak elég komplikált,de ha sokat utánaolvasol könnyen bele fogsz jönni.Ha itt kérdezel az is sokat segíthet.Bár 30000 forint alatt nem nagyon tudod összehozni.
2014. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez több dologtól is függ. Azért egy hal és egy hörcsög között van különbség.

Én aranyhörcsögöt javaslok. Nagyon aranyos, el lehet vele lenni. Emlékszem, nekem mindig a zsebemben szunyált:)

2014. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez sok dologtól függ.Például mennyi időd van rá,miképpen tudsz neki megadni mindent amire szüksége van.Nekem tengerimalackáim vannak,együtt szoktunk tévézni is.néha még együtt eszünk.Ha többet segíthetek írj üzenetet.
2014. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Csincsillát azt ne. Az nagyon érzékeny tud lenni.
2014. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Halaim vannak. Két kulcsa van a dolognak: nagyon alaposan utána kell olvasni (pl. [link] kezdetnek pont jó) és nem szabad spórolni a felszerelésen. #2 becslése szerintem helytálló. Fenntartani már nem olyan nagy feladat, a heti 30%-os vízcsere a leghosszabb idő, amit bíbelődni kell vele.

Mondjuk nem árt némi affinitás is hozzájuk, csincsillával ellentétben ők nem fogják rázni a ketrecet, ha valami bajuk van.

2014. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az aranyhörcsögök nagyon aranyosak és ha jól bánsz vele akkor nagyon kedves lesz. (tapasztalatból mondom)
2014. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!