Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van sünt tartani?

Mi értelme van sünt tartani?

Figyelt kérdés
Nagy divat lett a sün, mint háziállat, már több ismerősömnek is van. Viszont nem értem, hogy mi haszna? Mit csinál egy sün? Ugyanúgy odajön, mint egy kutya, vagy egy macska? Igényli az ember társaságát? Ha nem, akkor mi értelme?
2014. aug. 22. 22:26
 1/5 anonim válasza:
47%
Sztem tök hülyeség. Egy sün nem háziállat!
2014. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért? Mi értelme gyíkot,meg kígyót tartani? Az sem jön oda,mégis lehet szeretni.Nem vagyunk egyformák.
2014. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
törpesünt?
2014. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es: annak sincs több értelme. Sorolhatnám az összes egzotikus állatot, amit szokás tartani, valóban azoknak sincs több hasznuk.
2014. aug. 22. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

6 törpesüni boldog gazdája vagyok. Ezek a kisállatok igénylik az ember társaságat. Szeretetreméltóak, mindegyik egy kis egyéniség. Szórakoztató ahogy épp a WC papír gurigát húzzák a fejükre, vagy a rácson másznak felfelé. Szeretik a gazdájukat. Nem olyanok. mint egy hörcsög, mert ha olyat csinálsz velük amit ők nem szeretnének, egyszerűen megszúrnak vagy megharapnak, de mégis kötősnek hozzád. Sokáig élnek, és igazán tudnak szeretni. Minden nap velük egy élmény. Lenyűgöző állatok.

Na ennyi értelme sünit tartani. Ízlések és pofonok. ;)

2014. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!