Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkáitokról milyen vicces...

Állatkáitokról milyen vicces történeteitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

És miért is nem?

Hiszen annyira hangoztattad, hogy mennyivel viccesebb vagy azoknál az állattartóknál, akik ide írtak.

Én legalább egyszer sem hencegtem olyannal, ami egyáltalán nem biztos, hogy úgy van.

Amúgy meg, nem lehet, hogy a te humorérzékeddel van a baj? Hiszen itt vicces sztorikat írtak, és én mindegyiken nevettem, te viszont nem. Akkor kivel is van a baj? Mindenki mással, és veled nem? És most nem a saját sztorimra gondoltam, hanem a többiekére, mert szerintem azok is viccesek voltak, mindegyik, és nem csak a 2. válaszolójé.

2010. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

a fingós kutyus aranyos volt nagyon:D De a többi vicces volt, de a többi nem

írjál már ide 3 olyan sztorit a válaszokból, amiket te tényleg viccesnek tartasz, és sokat nevettél rajta:) Ésmajd megkérdezek 1-2 embert, hogy vicces-e ez

hátha ők jobban tudják, (mivel ugye nekem nincs humorérzékem:()

2010. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

jómindegy, nem kell írni semmit, megvan a véleményem rólad, gondolom most te is mit gondolsz rólam (miazhogy nemvicces egy háton alvó kutya, meg ilyeneket:P), de nekem ennyi elégvolt belőletek

nem lennék állattartó, vagy még ha tartanék is megint állatot, nem barátkoznék veled:D

2010. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem halok bele, ha nem leszünk barátok, ne aggódj.

Véleményen nekem is van rólad, eléggé sokat gondolsz magadról. Pont. Nem akarom folytatni a vitatkozósdit, ugyhogy én elköszönök tőled, mert látom te még arra sem voltál képes. Na, szia.

2010. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
87%

Egyszer ismerősöméknél patkányoztunk. A góré alatt fészkeltek a kis dögök. Én az egyik oldalon csaptam lármát, hogy kizavarjam őket a másik oldalra, ahol haverom egy jókora szívlapáttal várta a rohamot. Volt egy kis keverék kutyája is, ami nagyon segíteni akart nekem. El kezdett ugatni, majd bekotorta magát. Ahogy kidugta a másik oldalon a fejét, a srác szépen fejbe vágta reflexből a kutyát.


Igazából nem lett semmi baja a szegénynek, csak egy pár napig kerülte a gyereket.

2010. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
De veled ellentétben, ők nem kezdtek el nagyképűen viselkedni.
2010. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%
Előző, szerintem igazad van. Ha neki nem volt vicces, az ő dolga. Mivel korra és nemre való tekintet nélkül bárki beirhat ide, az hogy valami vicces-e vagy sem, az nagyon eltérő lehet. Emiatt nem érdemes másokat leszólni.
2010. febr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
jólvan, elnézést kérek attól akit megbántottam.
2010. febr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

nyárvolt,meleg

Vettünk medencét,Tökjó nagyot meg minden, Egyik nap észrevettük hogy a kutya benne mászkál:O,Kirohantunk,hát egy béka után ment be :D. Az egész medence tiszta lyuk volt,mert kilyukasztotta a körmével.

Ez nem vices:),de aranyos :D

2010. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A kutyámat mikor hoztuk és meglátott akkor rohant,rohant,rohant és a mancsaival hirtelen úgy lefékezett, hogy kiterült előttem mint 1 rongy :D! Haláli volt már akkor is =)


Meg a napokban rihangászott a parkban 1 labda után fel-le és egyszer mikor észrevette, hogy a farkát is lehet kergetni mögé toppant egy Vizsla és úgy megijedt, hogy olyan "idegen" hangon ugatott és egyből visszajött :D Tiszta cuki volt

2010. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!