Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkáitokról milyen vicces...

Állatkáitokról milyen vicces történeteitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szerintem az összes történet vicces, én jót kacagtam rajtuk.
2010. jan. 20. 22:06
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

20:39

Akkor mondj te valami vicceset, hadd lássam mennyire vagy TE vicces.

2010. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves keverék kutyám rohangált a magas fűben a kertben, élvezte, hogy a gyenge növények elhajolnak előtte. Aztán az "okos" nekirohant a rózsabokornak is, úgy gondolta, hogy majd az is elhajlik. Nyekkent egyet, leült, és nézett bambán, hogy ilyenkor mivan?:D
2010. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
17%

Hátde tényleg:D Milyen viccesmár ha egy kutya benéz az ablakon!?:D

Olyan jókat lehet kacarászni rajtatok:)


ui: Én tényleg viccesebb vagyok ezeknél:D

2010. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
15:39, miről mondjak vicces sztorit?:D
2010. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy eddig nem sikerült bemutatni, mennyire vicces is vagy.

Az én sztorim abban a helyzetben, ott, vicces volt, nem biztos, hogy neked, ismeretlenül, leirva is az. Ez van, akik velem voltak, szintén nevettek rajta.

Amúgy meg az állatkádról mesélj vmi vicceset, bár sejtem, hogy nincs, szóval mesélj amiről csak akarsz, hadd nevessek egy jót a te fantasztikus humorérzékeden.

2010. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
hát, van sok vicces sztorim, de aki azon nevet hogy egy kutya kinéz az ablakon, az az én sztorimra azt mondaná hogy "fúúúj, ezmár sok..":D
2010. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Te tudsz olvasni? Hol olvastál te olyat, hogy én olyat irtam, hogy a kutya kinézett az ablakon? Milyen ablakon nézett volna ki? Írtam ilyet? Légyszives idézd, mert, hogy ilyet nem írtam, az biztos. Még csak BEnézni se nézett. RÁM nézett, de ez minden, csak nem kinézett. Gratulálok az értelmezésedhez.

Amúgy meg nem tudom, én eddig egyszer sem nevettem rajtad, szóval tényleg vicces vagy.

2010. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit, hogy marhára nem az volt a lényeg, hogy a kutya hova nézett. Jó, hogy ennyit vágtál le belőle.
2010. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

énsem rajtad.. 1-1

de az a különbség, hogy te "vicces" sztorikat írtál, én meg nem.

tehát rajtad már kellett volna hogy nevessek, énmegmég nemmondam semmi vicceset:D

2010. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!