Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tarthatnék...

Milyen állatot tarthatnék albérletben?

Figyelt kérdés

Hárman lakunk egy lakásban. Nekem kellene egy háziállat. Legszívesebben macskát tartanék. Van itt egy görény. Nekem olyan állat kellene, ami nem a ketrecben büdösödik és csak van. Halat nézegettem, de nagyon drága. Régen voltak macskáim, de az albérletbe nem vihettem magammal.

Annyi a problémám, hogy nem tudhatom, meddig tart az albérlet,és ha költözni kell, nem akarom az állatot ráncigálni jobbra-balra. 5 éve költöztem el szüleimtől, azóta laktam 7 helyen.Nem saját hibámból kellett vándorolni. Ha lenne saját lakásom, az lenne az első, hogy szereznék egy macsekot, esetleg egy mopszot is. De nincs meg a lehetőség erre, max a következő életemben... :( 23/L


2010. jan. 17. 12:28
 1/5 anonim válasza:
36%
egy kis csivavá-t pomerániai törpespicc-et papillont yorki-t máltai selyemkutyát hörcsögöt papagályt stb....
2010. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan állatra gondoltam, ami nem egész életét a ketrecben töltö, nem vad és nem igényel nagy teret, igénylik a szeretetet, simogatást, mint pl. a kuty vagy macska. A töpenyúlon gondolkodtam, de még körül nézek, milyen lehetőségeim vannak.
2010. jan. 17. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Macskát ne, ha bizonytalan a helyed. A macsekokat nagyon megviseli a környezetváltozás, hisz ők speciális illatanyagok (faciális ferromon) alapján tájékozódnak. Ezt dörgölik a pofijukról mindenhova, ajtófélfa... Az én macskáim a második költözés után lebetegedtek, dokihoz jártunk hosszasan és spec. kezelés után jöttek rendbe. Jó sokba került, de már jól vannak, úgyhogy nem költözök velük már.
2010. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
milyem állat pl.ha kicsit akarsz akváriumit akkor egy hörcsög!ha állat boltba veszed és nem akarod hogy harapos legyen a boltba nyúlj a ketrecébe és ha hülye szörcsögő hangokat ad akkor harap ha szaglászni kerd akkor szimpi vagy neki!!! amúgy nem sokat tudok mert kertes házunk van és 2 kutya + 2 cica szoval a hörinél sokkaljobb 5letem nincs!!!
2010. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Döntöttem a macskánál. A rágcsálókat nem igazán szeretem, mert nem olyanok, mint a kutya vagy a macska.
2010. jan. 19. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!