Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot, tarthatnék?

Milyen állatot, tarthatnék?

Figyelt kérdés
Nagyon, szeretem az Esőerdőt, és az ott élő állatokat! Főleg, a Bőgőmajmokat! :D Mivel az túl nagy lenne, tudnátok ajánlani egy másik állatot, ami az Egyenlítő mentén él, és lehet lakásban tartani?
2009. febr. 28. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Macskát, az a oroszlánnal rokon :)

Vagy veszel egy plüss állatot, ami valamelyik egyenlítői állatról lett mintázva, és azt még etetned se kell, nem kell takarítani utána, és akkor simogathatod amikor csak akarod :)

2009. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
És mond csak, megmenteni nem akarod a kihaló félben levő állatokat? Hány éves vagy?
2009. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az esőerdőben élő állatokkal aza gond, hogy nem igazán bírják a mi klímánkat, így számukra alklamas környezet kell, magyarul terrárium/akvárium. Tehát főleg a kétéltűek, hüllők jöhetnek szóba, illetve a halak.

Esetleg a papagályok, de azok elég drágák, és sokat kell velük foglalkozni.

Ugyanakkor ne élőhely alapján válassz állatot, hanem amit szeretsz, vagy a tartására el tudod magad kötelezni, mert ha ez nincs meg, akkor könnyen csalódhatsz, és az se neked, se az állatnak nem lesz jó.

2009. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a bőgőmajommal nem az a probléma elsősorban, hogy nagy, hanem, hogy védett, és így tartás, adás-vétele bűncselekménynek számít.

egyébként meg esőerdei állatok: madárpók, papagájok

2009. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

11:58-nak: De jó lenne!

E hónap 23-án leszek 16

2009. márc. 1. 09:57
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy védett! :)

Egyszer Biológiára csináltam belőlle egy ilyen szorgalmit.

Még az állat hangját is lejátszottam a telefonomon! :)

2009. márc. 1. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a halakat javaslom... csendesek és kicsik... nem "bőgnek" és nem nagyok... és nagyon mutatós egy kreatív akvárium...

www.akvarista.hu olvass utána... :P

2009. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kígyót madárpókot,papagájt,halakat,
2009. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vegyél leguánt! vagy ilyesmit vagy madárpók például az Avicularia Versicolor extrémen színes pók! vagy papagáj pl hullámos papagáj aranyos pici és nem agresszív de a kígyók is jók... pl valamilyen siklót vagy ilyesmit... de van teknősbéka és hal is... ha halat veszel vegyél neonhalat azok szépek!
2009. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megvan! leopárd gekko!!! az aztán tényleg jó!
2009. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!