Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 16 évesen ledolgozhatom az 50...

16 évesen ledolgozhatom az 50 órás közmunkát állatmenhelyen?

Figyelt kérdés
Vagy esélyem sincs, ha nem vagyok még 18? Vagy közmunkánál ez nem számít? És szerintetek mit kellene ott csinálnom? Játszhatnék is az állatokkal? *.*
2014. szept. 7. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számít a korod, ha szerződésben áll a suli a menhellyel akkor nincs akadálya, szart fogsz lapátolni.
2014. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi...Akkor abban az esetben, ha ott dolgoznám le, ne is álmodjak arról, hogy játszok is az állatokkal, hanem ott vagyok mondjuk 4 órát, akkor 4 órán keresztül szart kell lapátolnom?
2014. szept. 7. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból: igen, inkább megkértem őket, hogy csak pecsételjék le és hagyjuk békén egymást.
2014. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :/ És ha elvégzem a 4 órát, utána közmunkától függetlenül ott maradhatok játszani az állatokkal?
2014. szept. 7. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradhatsz játszani az állatokkal, ha nincs semmi munka.

Pl a Medvefarmon volt egy hétig egy lány közmunkán. Segített a reggeli etetésben/takarításban, utána ha nem volt más munka akkor lehetett foglalkozni a kis farkasokkal ha volt kedve. Sétáltattuk meg ilyesmi.

2014. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!