Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Voltunk cirkuszban, és ugye voltak ott állatok is. A lovakkal úgy bántak hogy már nekem fájt (folyamatosan rángatták a száját, a feje/nyaka nagyon durván hátra volt feszítve, rúgták, csapták a pálcával, és közelről látszott, hogy a bordáik is kivannak. A kis mobil-bokszukban minden csupa sár és lócitrom, a vizükön látszott hogy nem éppen friss, széna/faforgács nem volt alattuk, némelyik pedig csupa seb volt), volt egy elefánt, amelyiken látszott hogy kényszer-munkát végez, nem úgy nézett ki ahogy egy "normális" elefánt. Volt ott 4 tigris is, akiken az előadás közben nagyon látszott, hogy rettegnek az idomártól. Volt pár kutya, azok meg egymást marták evés közben egy kis plusz falatért... Még voltak ott állatok, de nem volt szívem végignézni.

Őszintén, szerintetek ez milyen már? Szegény állatokon látni, hogy nem élvezik! Ilyenkor nem lehet tenni valamit, vagy hívni valakit, hogy ez megszűnjön? Hallottam, hogy a cirkuszi állat-élet kegyetlen, de nem gondoltam, hogy ennyire.... Van valami állatvédő szervezet vagy vmi ami tudna segíteni?

Nektek amúgy mi a véleményetek erről?



2014. szept. 15. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és amit elfelejtettem: az elefánt meg a lovak azok szó szerint küzdöttek azért a pár szem fűért amit benyújtottunk nekik....
2014. szept. 15. 20:52
 2/2 anonim válasza:
Az állat védelem minden állatra vonatkozik ! Mindegy,hogy cirkuszi vagy sem...tegyél fel jelentést, ez nem normális dolog ! Nem is értem, mert ezekre a helyekre nagyon kéne figyelniük az ellenőrzések alatt, de egy kis pénz mindent megold...-.-
2014. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!