Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan az öngyilkosságon...

Állandóan az öngyilkosságon jár a fejem, de nem akarok az lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem bírok aludni, enni se inni. Mindent megpróbáltam, társaságban voltam, haverokkal, spoetolok is. Nagyon fáradt vagyok, de nem tudok aludni, enni se tudok , mindenféle ételt próbáltam, inni is csak keveset iszok. Tényleg mindent próbáltam már, de eléggé megvagyok viselve, nem köt le semmi igazán, akárhogy próbálom magamra erőltetni. mindezek ellenére egyedül érzem magam, folyton az öngyilkosság jár a fejemben, mert eléggé nagy a lelki fájdalmam is. Nem tudom mit tehetnék.
2014. aug. 8. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nemed?
2014. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18, fiú... Voltam pszichológusnál is, de 5 perc alatt végzett is velem, semmi használhatót nem mondott.
2014. aug. 8. 19:09
 3/9 anonim válasza:

Ezesetben keress egy jobb szakembert.

Enni próbálj meg. Nézegess képeket kajákról, biztosan megkívánsz valamit amire a szervezetednek szüksége van. Lehet, hogy csak tápanyaghiányod van, pl. vas. Okozhat efféle tüneteket.

2014. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az étrendváltozás, csak az érzés után jött. 1 hónapja dobott a barátnőm, rá egy hétre kezdtem ezt érezni, most már 3 hete tart. Utána olvastam, próbáltam mindent alkalmazni, de nem jön be. Jobb szakemberhez meg nem nagyon tudok menni jelenleg sajnos. Próbáltam képeket nézegetni, sőt még meg is vettem, de pár falatot tudtam csak enni belőle.
2014. aug. 8. 19:30
 5/9 anonim válasza:
Egy ilyen traumatikus élmény után, mint az elválás igazából az lenne, fura, ha semmi bajod nem lenne. Vagyis ez természetes. Ilyenkor eltart egy ideig, mire rendeződik a lelkiállapotod, de ha a tudatodban van, hogy a fájdalmad múlandó akkor a regenerálódás is gyorsabban megy. Mivel felismerted a problémát és foglalkozol a megoldásával, biztos vagyok benne, hogy hamarosan visszatér az életkedved. Szerintem az is segítene, ha valakinek elmesélnéd az élményeidet, akiben megbízol, mivel aközben is gondolkozol rajta és könnyebben feldolgozza az idegrendszered történteket, utána olyan érzésed lehet, mintha levettek volna rólad egy hatalmas követ, amit már nagyon nehéznek éreztél
2014. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sedacurforte válasza:
A szakítás nagyon rossz, akár 1 év is lehet, mire feldolgozod. Hasonló nekem is volt. Aludni akartam mindig, nem mentem sehová. Az idő minden sebet begyógyít. Te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy eldobd az életedet, hiszen annyi szép dolog vár még rád. Az a valaki nem volt az igazi,hiába szereted, szeretted, s majd évek múltán ennek igazat adsz. Nehéz, tudom, mert te biztosan egy érzelgősebb ember vagy. Én is az vagyok, de amikor ez velem történt, megváltoztam. Hamarosan jött egy újabb kapcsolat, amihez már máshogy viszonyultam, talán kevésbé ragaszkodóan, kevésbé görcsösen. Mégis 12 év. Most ő a férjem, és a gyermekem apja. Hogyan sikerült meggyógyulnom: a vízválasztó az olvasás volt, nem regényt, hanem érzelmekről szóló szakkönyvek.
2014. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
95%
Vegyél végig minden egyes lehetőséget hogy hogyan mászhatnál ki ebből. Ha csak egyet is találsz akkor küzdj érte utolsó leheletedig. Ha elbuktál keress más hasonlót. Egészen addig amíg sakk mattot nem ad az élet.
2014. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Hasznosak voltak a tanácsok és elgondolkodtatóak!
2014. aug. 9. 21:53
 9/9 anonim válasza:

Bármit csinálhatsz, de NE ÖLD MEG magadat! Az élet itt van a küszöbön, felnőtt vagy, és egy okos ember. Tudom hogy nehéz. Próbálj meg túl lépni rajta, jobbat én sem tudok. Az viszont biztos, hogy fogadd meg az előző emberek tanácsát!!!

Sok okosságot mondtak, és sok sikert hozzájuk!

2014. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!