Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Furcsa hangokat hallok, nem...

Furcsa hangokat hallok, nem tudok aludni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálok aludni, de mire sikerülne valami hang miatt felriadok, felkapom a fejem. A plafonon kaparást, az ajtó felől pedig egy eddig még soha nem hallott hangot hallok. Nem kutya, nem macska, nem egér, semmilyen rovar. Még csak hasonlítani se tudom semmihez. Vékony, vibráló hang, pár másodpercig folyamatosan.

2014. szept. 24. 04:38
 1/4 anonim válasza:
66%
Feltudnád venni valami hang rögzítővel? Vagy kamerával esetleg?
2014. szept. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Amúgy nem lehet valami frigó? Mi van abban a szobában?
2014. szept. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kövesd a hang forrását. Napokig én a fürdőben hallottam éjjelente percegő hangokat. Elkezdtem követni a hangot lélegzetvisszafojtva és a hang a polcra, a szappangyűjteményemhez vezetett. Megemeltem az egyik szappant, ahonnan a hang jött és utána soha többet nem hallottam. Valószínű, hogy valami nagyon apró rovar lehetett alatta.
2014. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tuti hogy a hangot valami kis élőlény adja ki. A szobámban van egy ágy, pár szék, a számítógépem és legtöbbször a macskám. Megpróbálom felvenni, de elég véletlenszerű a dolog, viszont mindig éjszaka. A szobámból egy ajtó egyenesen a kertre nyit, innen szoktam hallani. Tehát semmi nincs ami alá beszorulhatott volna valami.
2014. szept. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!