Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nyulaknak telen is ugyanugy...

A nyulaknak telen is ugyanugy adnak vizet, mint mas evszakokban? Milyen idonkent adnak vizet nekiek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Mindig kell, hogy legyen előtte víz. Télen azt is figyelni kell,hogy befagy-e.
2010. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap egyszer adunk nekik inni melegebb vizet. Ha napközben befagy akkor teljesen kiöblítjük. Ők kint laknak ketrecben.
2010. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom milyen nyuszira gondolsz. Nekem rendes házinyulaim vltak, amiket kint az udvaron tartottunk. (Tudod, amiket meg szoktak enni is, persze mi nem ettük meg őket soha!)

Én úgy "tanultam" az öregektől, hogy nem szabad nekik vizet adni, csak nyáron nagy melegben.

Rengeteg nyulunk volt, volt amikor 40-50 db is egyszerre.

Nekem évekig voltak saját nyuszijaim, 5-6 legalább. Szépek egészségesek voltak.

Csak nyáron kaptak vizet nagyon ritkán, amikor 40 fok volt...

Víz helyett minden nap kaptak almát és hasonlókat amiben sok a nedvesség. Körtét is szerették meg már nem emlékszem pontosan mert pár éve a munka miatt nincsenek nyuszijaink.

De én sosem adtam nekik télen vizet. Bár ha mellé nem kap ilyen lédús gyümölcsöket hanem száraz ételt akkor kicsit kaphat. Szerintem langyosat vigyél neki, a hidegben nem jó a hideg víz, picit legyen langyos.

2010. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves utolsó nem tudom nálatok mi van de nekünk legalább annyi ideje van nyulunk és egyiknek sem lett baja hogy vizet kap télen, kint! Szerintem 40 nyúlnak elég sokba kerül a gyümölcs télen, aminek a fele úgyis elpazarlódik, mert megfagy, piszkos lesz, lelökik stb...
2010. jan. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, többször is ellenőrizd egy nap, hogy nem fagyott-e be. És friss széna is legyen mindig a nyuszik előtt.
2010. jan. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valszokat ...hasznosak voltak..

:)

2010. jan. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!