Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyám elmúlt 1...

Kistestű kutyám elmúlt 1 éves, és kutyaiskolába szeretném vinni, mert nem igazán hallgat rám. Szerintetek nem idős már hozzá? Kérlek ajánljatok jó iskolát Bp. -en!

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hallgat RÁD, az lenne a legjobb, ha TE nevelnéd...
2010. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem. 2,5 évesen kezdtünk iskolába járni, a népszigetre, a kutyámat azóta mintha kicserélték volna. Ősszel folytatjuk középfokon.
2010. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Harrr ***** válasza:
Iskolát nem tudok ajánlani, mert nem budapesti vagyok,de nem idős hozzá, nyugi. Keress egyet ami tetszik, és a pénztárcád is bírja. De ha csak az a baj, hogy nem hallgat rád, azt még talán te is meg tudod oldani, a neten vannak jó tippek hozzá. És nem utolsósorban itt is van sok kérdés erről.
2010. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Scatman, a kutyaiskola valójában gazdiiskola, ő fogja nevelni, csak éppen szakértő segítségével.
2010. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a Népszigeti kutyaiskolát javasolom nagyon jó a tükör-módszer. [link]


Vagy a másik jó suli a Cerberos.

[link]

2010. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a 6 éves kutyámmal kezdtem el kutyaiskolába járni, egy kutyát bármilyen korban lehet tanítani, az egy éves meg még nagyon fiatal, nem késtél le semmiről.

Bár nem budapesti vagyok, de nekem a Népszigeti kutyaiskola a legszimpatikusabb, bár az ára kicsit borsos, de biztosan azt kapod a pénzedért, amit vársz.

2010. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Megkönnyebbültem,hogy még nem késő...

A Népszigeti kutyaiskola honlapját megnéztem,nekem is tetszik.

2010. aug. 23. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A népszigeti kutyasuli nagyon jó, bár szerintem elég drága. Mi is oda jártunk.

Egyébként a kutyákat soha nem késő tanítani. A Tiéd viszont még nagyon fiatal, semmiről nem késtél le:)

2010. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy késő!

Népszigeti Kutyaiskola,Alfa Kutyaiskola!

2010. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!