Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a nyuszimnak?

Mi baja lehet a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Egy Toy nyusziról van szó, lassan 1 éves, elmentem iskolába addig anyukám kiengedte adott neki enni (csak félig ette meg) adtam neki vizet, nem kívánja nagyon, nem iszik! Anya szerint hasmenése fa fura hangokat hallott nem mozog csak él és kész, görcsölhet a hasa? :(

2014. okt. 9. 14:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem vigyétek el orvoshoz !!! Lehet hogy az élete múllik rajta... De irj mi lett vele :)
2014. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi evett? Vidd orvoshoz. És tanulj a nyuszikról, mert toy fajta nem létezik, azzal csak a tudatlan vásárlókat hülyítik.
2014. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz, adott be neki vitamint infra lámpával melegítem, a házában van, remélem egészséges lesz! :/
2014. okt. 9. 16:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem kell melegíteni. Ismétlem, mit evett?
2014. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Vegyes mix-et
2014. okt. 9. 17:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha részletes választ adnál? Mindent írj le az etetéséről. Csak így derül ki, hogy mi okozta a gondot.
2014. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Néha adok neki lucernás szénát, étel mix: kukorica, búza; ennyit ír csak, más nincs néha adok paprikát, répát, az orvos azt mondta kihűlt :/
2014. okt. 9. 19:51
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Néha adok neki lucernás szénát, étel mix: kukorica, búza; ennyit ír csak, más nincs néha adok paprikát, répát, az orvos azt mondta kihűlt :/


Szénát csak NÉHA kap????????????????????? Akkor megvan a baj. Széna ÁLLANDÓAN LEGYEN ELŐTTE!!!! Ez a legfontosabb, ha nem akarod kinyírni. De ne csak lucerna, mert az hízlal.

A másik, a táp. Jó minőségűt vegyél, pl versele laga márkájút.

És sürgősen nézz utána, a HELYES nyúltartásnak.

Nem kihűlt, ilyen csak életük első két hetében lehet, hanem bélleállás kezdődött. Keress olyan orvost, aki ért a nyuszikhoz, mert a mostani láthatóan nem ért.

2014. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A 9-es válaszoló mindent tökéletesen leírt. Nagyon rosszul eteted, nem csoda, hogy beteg. A széna a fő tápláléka, az mindig legyen előtte.

Az orvos meg tényleg nem ért hozzá, keress egy nyulas dokit..ha budapesti vagy, ajánlom a család utcát. És lehetőleg már holnap reggel, mert tényleg az élete múlhat rajta.

2014. okt. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj, nagyon nagy a gyomra orvos azt mondta tele van "kaki"-val, A foga se áll jól mert rágja a ketrecet, Rigát kap
2014. okt. 10. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!