Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a nyuszimnak?

Mi baja lehet a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
3 hete van nálam, egy ismerõstõl vettem át mert az öccse megunta ès csak úgy ki akarta dobni az utcára, kb. 2-3 hónapos, de el volt hízatva nagyon ès a szõre is nagy volt, de már rendes mèretû. Nemrèg kapott egy nagy nyúlnak való ketrecet, de mèg mindig meg van õrülve, èjszaka rángatja a ketrecet, össze vissza dobálja a tálját, szaladgál , tiszta agresszív, nappal meg ,mint most is el van terülve egy hangot nem ad ki. Olyan mint ha elvonási tünetei lennènek, mert az elõzõ helyèn nem levegõt hanem csak cigifüstöt szívott, itt meg nem. Mi baja lehet?
2013. aug. 18. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy nikotin hiánya van
2013. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is este kaparta a ketrecet,meg mindig elmozdítja a bilijét,próbáld meg a ketrece tetejét letakarni valamivel,nekem ekkor már nem csinálta,lehet ilyenkor érzi magát biztonságba és el tud aludni
2014. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2014. jún. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!