Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megélhetés szempontjából...

Megélhetés szempontjából mennyire éri meg vajon munkát vállalni egy menhelynél?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több menhelynél is láttam hirdetést. Ugyan részletek nélkül, de az én szememben sajnos annyira az él, hogy egy menhely zsebe nem éppen szokott tele lenni. Félre értés ne essék, nem akarom én egyiket se kizsákmányolni, de az én portám is egy kisebb menhelyként szolgál és őket is el kell látni valamiből. :)

Bármilyen pozitív és negatív tapasztalat érdekel. Akár kutyás, macskás, lovas, "vegyes" helyről legyen is szó.



2014. okt. 21. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Menhelyen önkéntesek szoktak dolgozni.Szóval ha kapnak is valamennyi fizetést,az szerintem csak "zsebpénz".
2014. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam olyan menhelyes álláshirdetést, amiért fizetnének is. Van ilyen?! Általában a menhelyeken önkéntes munkát végeznek. Ebből megélni biztos, hogy nem lehet szerintem.
2014. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de itt kifejezetten alkalmazottat keresnek, nem önkéntest. Ezért is gondolkodtam el rajta.
2014. okt. 22. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ha így is van,maximum minimálbért fizetnek.
2014. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
No mindegy, pénteken arra járok megkérdezem őket. :)
2014. okt. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!