Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet egzotikus háziállato...

Hol lehet egzotikus háziállatokat venni?

Figyelt kérdés
sivatagi rókát szeretnék
2010. jan. 28. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy azt szeretnél, de itt nem lehet.
2010. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem valószinű, hogy tudsz szerezni. Egyébként csak a képeken olyan aranyos. Egyébként nagyon vad, és nem tudod megszelidíteni. Nem való háziállatnak.
2010. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. A "Kis herceg" csak mese, emlékszel? :) Inkább vegyél Shiba Inu-t.Úgy néz ki, mint egy róka, de ő biztos igazi barát lesz, hiszen a kutya domesztikált, míg a róka vadállat.
2010. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj állatkerti gondozónak, igaz, haza úgy nem viheted, de akár minden nap vele lehetsz.
2010. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos az neked? Egy ilyen állat egyáltalán nem való háziállatnak. Gondolom nélküle is teljes életed lesz és nem fogsz mély depresszióba zuhanni... Szóval ha nem akarod kínozni szegény állatot, akkor mondj le róla. Én is szívesen tartanék egzotikus állatokat, de tisztában vagyok egy-két dologgal, hogy mi való annak és mi nem. Válassz inkább valamilyen kutyát, ha nagyon szeretnél. Hidd el ő még jobb társ is lesz, ha rendesen fogod gondozni.
2010. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon vad, meg nappal elbújik. Egy shiba inu teljesen hasonlít egy rókára.
2010. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát kedves kommentelők nem értetek a témához :)

A sivatagi róka olyan mint egy kutya, kölyök korától lehet nevelni és megszokja az ember közelségét, nagyon játékos és kedves, egyáltalán nem vad.

Csak az ára miatt nehéz beszerezni.

Egyébként tényleg elvan nagyon és gazdiszerető, ugyanugy lehet sétáltatni mint egy blökit, csak hiperaktív, jobban mint egy border collie. :)

De sok szerencsét, én is régóta próbálok szerezni mert egy kis róka kölyök az álmom :))

2010. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fel is jelentenélek ha meglátnám hogy egy ilyen állatot sétáltatsz a nyílt utcán utolsó!
2010. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha rá jössz hol lehet , szólj nekem is , én is szeretnék egyet.


Amúgy az utolsónak üzenem hogy ha akárkit is ilyenért feljelentene , garantálom hogy a grillezőket feljelentő vegán nő mellé felkerülne meme ként a netre xd

(ha mást nem , általam)

2019. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!