Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen patkányméreg/patkánycsa...

Shadownight17 kérdése:

Milyen patkányméreg/patkánycsapda a jó?

Figyelt kérdés

Mi már kipróbáltunk sok mindent, házi csapdát, vettünk másoktól élvefogót..de nem jött be.


Kellene egy jó tanács, mert tenyésztek nyulakat, és lassan érkeznének tyúkok..és állandóan kiviszik a fiatal anya nyulak alól a kicsiket. Kirágják a tápos zsákokat, szétrágják a tyúkhálót a ketrecen, és már tisztára ki vagyok...

A szomszédban nagy az udvaron a rumli..NAGY?! Mindent össze szednek, és mivel nálunk van állat, mi ba***unk rá..vitatkozni meg nem fogunk senkivel. Van kutya, de ugye kivan rakva a méreg, és nem akarjuk beengedni. Mert nem tudjuk hová viszik a mérget ezek a dögök..


2014. nov. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pajtamacska vagy vadászgörény(Nem a bolti háziállatka hanem "munkásgörény"elengeded a lyukba és vissza fog jönni ha megszokott már téged,de először ismerjen meg)...szemcsés mérget nem javaslom mert lehet hogy feleszik az állataid.De azért én valamit kezdenék a szomszéddal is..
2014. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen zselés mérget szoktak javasolni, adjuk is nekik. Jó, rendben, lehet pusztul el. De rengeteg van. Mondták már hogy szerezzünk be macskát, de azt meg a kutya gyilkolja meg. Görény? Azt hallottam már hogy van ilyen görényes ember, aki direkt ezért van, hogy házhoz menjen és elintézi az állat a dögöket. De még nem találtam sehol ilyet. Árban mennyi a görény? Ami tényleg meg fogja. A szomszédnak meg hiába szólunk, mert nem fogja fel. És csak vitatkozik. Erre meg nekünk nincs szükségünk.

Egyébként köszönöm a választ.

2014. nov. 27. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Párom testvérének van egy albínó(Seregélyesen,ott is ugyan ez a helyzet)ő ha jól emlékszem 10 ezerért hozott egy munkagörényt,és egy ideig ketrecben volt(kb egy vagy két hónapot),amíg meg nem szokta a szagát,kertészkesztyűben megfogta,de a görényes ember tud erre válaszolni hogy hogyan megy.:)

Azt tudom hogy eredményesen dolgozik,irtja a patkányokat rendesen,meg egy idő után gondolom el is fognak tűnni mert azért a patkány sem hülye állat.

Akármilyen patkánymérget ha kiteszel,meg van a veszélye hogy nem a"célszemély" lesz az áldozat.

2014. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szomszédod meg be kell jelenteni a jegyzőnél vagy az ÁNTSZ illetékes kirendeltségénél.
2014. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Á, köszönöm! Akkor ennek utána nézek.:) Tényleg köszönöm!
2014. nov. 27. 15:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint görény után.
2014. nov. 27. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)
2014. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!