Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen egzotikus, de igénytele...

Milyen egzotikus, de igénytelen díszállat van?

Figyelt kérdés
Halaim már vannak, viszont testvéremnek vannak pókjai, és nagyon megtetszettek, úgyhogy pókra vagy skorpióra gondoltam elsősorban. Foglalkozni tudok velük (takarítás, etetés stb.), de pénzem csak az etetésre meg az egyszeri költségekre van (terrárium, díszlet, meg maga az állat), illetve etetés. Páratartalom, hőmérséklet (20 fok körül, nyáron melegebb) ugyanaz lenne, mint a szobában. Ilyen feltételek mellett milyen fajátjú pókot, skorpiót (vagy más állatot) ajánlotok?
2014. dec. 26. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Sikló
2014. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fenti feltételeknek tökéletesen megfelel a botsáska, mint díszállat. Gyorsan szaporodik (szűznemzéssel - nem kell hím a megtermékenyítéshez), nem kell speciális felszerelés csak egy magasabb terrárium. Az aljzat bármi lehet - én faforgácson tartottam, üvegedényben szeder vagy málnaágat kell tartani és ezzel meg is van oldva a táplálásuk.
2015. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!