Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Rosszul kikészített báránybőrt...

Rosszul kikészített báránybőrt helyre lehet hozatni?

Figyelt kérdés

Párom nagyapjának utolsó bárányáról lenne szó. Nagyon régen megvan már a szőre, de vastagon hagyták a bőrt, a gyapjúban pedig valami tisztítóport benne hagytak, amitől ragacsos érintésre,és összetapad. merre találnék szakembert, aki kicsit is tudna segíteni rajta?

Páromnak fontos lenne,hogy sikerüljön, egy emlék a nagyapjától. Ha szépen megcsinálnák, itt lehetne a szobánkban a földön.


2014. dec. 31. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szűcshöz kell elvinni és ő megmondja mit tud tenni. Nekem is van sok báránybőr itthon. A merinó bőr a földön van, de szerintem ott hamar tönkremegy, mert csak tapossa az ember, piszkolódik is rendesen. Én inkább ágytakarónak használom. Vannak rackabőrök is, évente több darab abból autóm ülésébe, traktor ülésre székre tettem párat. Az is hamar tönkremegy bár azt nem szűcs készítette ki.
2014. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!