Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Debrecen környékén tudtok...

Debrecen környékén tudtok hörcsög tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem az, hogy kb. mennyibe kerülne a tartása egy hónapra? Ketrecbe vagy terráriumba érdemesebb tartani?
2015. jan. 12. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj privátot és elmondom a megye legjobb tenyésztőjének az elérhetőségét, és a többire is válaszolok.
2015. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem törpehörim van. Az alap tartasa egy honapban kb 600 ft. 300 ft.veszek 25 l forgacsot,ami heti takaritassal is legalabb 2 honapig kitart. Magkeverek 500 ft fel kilo szinten 2 honapig kitart,kis szena is mehet neki szereti ragcsalni feszeknek rakni,ez is par szaz forintos cucc. Ezaz alap. Ezenkivul kap zoldseget,gyumolcsot amit nem szamolok bele mert itthonibol kap. Napi kb 2 cm-es kis darabot. Az elso beruhazas ami tobb. Ketrecem 5000 ft volt futokerekkel,talkaval,hazzal es golyos itatoval egyutt. A horit 1200 ert vettem. Fogkoptato,ami nem szukseges de lehet venni ha akarsz 200 ft.Szoval az elso kiadas kb. 8000 ft. De sokfele tapot nasit lehet neki venni ezt kesobb te dontod el. Sajtos kekszet,lisztkukacot,almaszirmot szoktam meg venni,ezek is par szaz ft-os dolgok.
2015. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!