Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SEGITSÉG! Ezzel rá lehet a...

SEGITSÉG! Ezzel rá lehet a hörit venni hogy igeny? Már mindent probáltam de ezzel még nem:?

Figyelt kérdés
Na ..van 2 kislány hörim :d Nem akarnak inni 2 napja. (2 napja vettem őket :D )És mármindent probáltam. Vhol olvastam hogy: cukrosvizet ittak a hörik. Ezzel rá lehet "szoktatni" ? Nem lesz tőle baja? :S MONDJATOK tippeket* pls hogy hogyan vegyem rá hogy igyon.
2010. febr. 7. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szomjas lesz és van vize, fog inni. A cukros víz fölösleges, amit megiszik el is használja a cukor lebontására és nem is jó neki a cukor miatt. Almát ha minden nap kapnak akkor lehet h nem is lesznek külön szomjasak, de sztem éjszaka isznak, gondolom nem figyeled őket 48 órája.
2010. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj innia. Adj neki sok gyümölcsöt, zöldséget, abból tudja fedezni a folyadékigényét.
2010. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké... Csak a régi hörijeim mindig ittak és mellé kaptak almát is :D
2010. febr. 7. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem amikor volt höriim , és gyümölcsöket adtam nekik (ami lédús ugyebár) , akor nem itak,vagycsak alig :D . Amikor inkáb magokat..stb,akkor nagyon szomjasak voltak :D xd
2010. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Azt hiszem, már feltetted itt azt a kérdést, hogy baj- e ha nem isznak a hörcsögeid...

Akkor többen elmondtuk, hogy NEM BAJ.

Soha, mondom SOHA nem ivott vizet egyetlen hörcsögöm sem. Ettek szépen gyümölcsöt, zöldséget és vígan éltek. (anno állatorvossal is konzultáltam, aki megerősített, hogy ez így teljesen rendjén van)

Egyáltalán nem szeretnék bunkó lenni, de nem értem minek neked hörcsög, ha ennyire nem értesz hozzájuk.

2010. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
BOCSI HOGY ÉLEK! Csak azért tettem fel MERT a régi hörijeim ittak...És megijedtem. És ..ááá..
2010. febr. 7. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Hangsúlyoztam, hogy nem akarok bunkó lenni és nem is akartalak bántani. Csak nem értem, minek egy kérdést többször feltenni... Ráadásul 2 napon belül.

Ne idegeskedj, semmi baja nem lesz a höriknek!! Kapjanak almát, zöldséget és kész. Az bőven fedezi a folyadékszükségletüket. Ha nem,akkor úgyis fognak inni.

2010. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké...És bocsi :S
2010. febr. 7. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik hörcsög iszik, valamelyik meg csak gyümölcsöt eszik. Nekem a régi hörcsögöm aki már meghalt soha nem ivott egy kortyot se, de szinte annyi gyümölcsöt evett hogy egy embernek elég lett volna. A mostani hörcsögöm már iszik.
2010. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
nem is szabadnaigazából nekik tiszta vizet adni,a zöldségekből és a gyümölcsökből kellenne beszereznie nekik a megfelő víz mennyiséget
2010. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!