Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » -Van tapasztalatotok nyest...

-Van tapasztalatotok nyest okozta károkról? Szétrágták az autónk villamossági kábeleit. Nagyon sokba került. Mit lehet tenni ellenük ami olcsó?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt.

Sorstársaid itt írják le a tapasztalataikat.


[link]


Egyébként szinte semmit nem lehet tenni. :-(

Nekünk is volt egy a nyáron, de szerencsére elment, és kárt sem okozott.

Egyébként érdemes elolvasni ezt a fórumot, én nagyon jókat nevettem.

2015. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyest nem kompatibilis a kutyával, de a macskával is ellenségek.

Ezen felül kérj a helyi vadásztól élve fogó ketrecet és add át neki a nyestet, majd ő eldönti, hogy megöli, vagy elengedi távoli helyen.

2015. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni ultrahangos nyestriasztót, talán működik (azért írtam, hogy talán, mert nincs tapasztalatom ezzel a riasztóval)
2015. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Élvefogó ketreccel el kell fogni, és élve jól megrágni... de úgy ám azért, nehogy véletlenül meghalljon közbe. >(


Utálom ezt az igazságtalanságot : bezzeg ha mi, emberek teszünk kárt nekik, vagy akár csak a területükre merészkedünk, máris támadnak, harapnak, ölnek, DE mi vagyunk a gonosz simabőrű, állatkínzó, stb.

Akkor ha ők jönnek a mi otthonunkba és a nagy büdös semmiért rongálnak, miért nincs szó EMBERVÉDELEMRŐL!


Le kell sajnos süllyedni az ő barbár szintjükre, vagyis még az alá, hogy meg tudjuk magunkat védeni. =(

2015. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!