Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem engedi anya, hogy nyulam...

Nem engedi anya, hogy nyulam legyen. Mit tegyek? 13/l

Figyelt kérdés
Van 2 papagájom, már 3 éve. Természetesen nem arról van szó, hogy meguntam őket se semmi ilyen, csak szeretnék már régóta egy nyuszit... Amyumnak már célozgattam párszor, de nem nagyon támogatja ezt az ötletet:/ azt mondja, hogy a nyulak nagyon büdösek, és akkor mi lenne a papagájokkal.. Mondtam neki hogy mind a három kisállattal ugyanúgy foglalkoznék, de ő csak bólogat. Mielőtt elkezdenétek, hogy biztos látja, hogy rosszul tartom őket, akkor a válaszom NEM. Naponta 2-3 órát játszok velük, 1-2 naponta frissítem a vizüket, meg a kajájukat, sőt..én szoktam venni nekik a játékokat, eledelt, vitaminokat, csőrkoptatót. Szerintem elég érett lennék egy törpenyúlhoz, és van a fenntartására pénzem. Mit tegyek? Hogy vegyem rá anyát egy nyúlra? Van aki ilyesmi helyzetben volt? (Ballagásra szeretném kérni a nyuszit, én is beleszállnék a költségekbe)

2015. márc. 1. 14:05
 1/7 anonim válasza:
79%
Fogadd el, hogy nem lessz nyulad. :D
2015. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én anyám még papagájt sem enged :( Amíg itt lakok sajnos nem lesz kisállatom.
2015. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves elso, nem fogadom el, mert nem az a tipus vagyok aki konnyen feladja azt, amit regota szeretne.
2015. márc. 1. 14:51
 4/7 anonim válasza:
Ertsd meg, hogy neked nem sok a beleszolasod. Ha nem akar az anyukad nyulat venni, valszeg nem is fog.
2015. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem büdös! a nyúl szőrének vatta illata van. teszteltük itthon, a nyuszimmal. nekem se akarták megengedni, éppen ezért. olvass utána sokat a tartásának, nem olyan, hogy eteted,itatod,kiengeded. sőt! egy nyúltenyészet oldalán kezdd el olvasni ezeket, pl Wonder Bunny, Bonus Bunny.

ha 3 napnál tovább hagyod az almát (azt az almát, amelyik a wc,nem a gyümölcsöt), akkor büdös lesz, jóhogy. sok nagyon rossz szokás van, pl. ketrecrágás,amit az enyém is átvett, de ez olyan, mintha a babát akarnád a sírásról leszoktatni, szval ez a velejáró.

2015. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ha érdekel még a nyúltartás, akkor írhatsz nekem

2015. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most kaptam 2 is nekem évekbe telt rávenni őket. Azt mondta Anya meg Apa hogy büdös stb.. Na most van 2 most bezzeg imádják őket mind a 2 en
2018. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!