Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anya nem engedi, hogy legyen...

Monster55555 kérdése:

Anya nem engedi, hogy legyen kiskutyám. Pedig nagyon szeretnék. Mit tegyek? Lent leírtam mindent. Segítség?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Volt most egy kutyám de sajnos meghalt :(

Anyukám nem engedi, hogy legyen még egy, mert kezdődik a suli és reggel 6-tól kb. 3-ig odaleszek iskolába, Debrecenbe.

Nagy kertes házban élünk. Minden meg van, mert megmaradt az előző kutyám után. Kutyatápot, tejet, kutyakonzervet mindent meg tudnék venni a pénzemből, de még így sem engedi.

De kistesóm itthon lenne és vigyázna rá, de még így se engedi. Hogyan vegyem rá? Segítsetek.



2014. aug. 19. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kölyköt szeretnél? :) Hány éves a tesód?
2014. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen kölyköt. Ő 11 éves és már régóta ő vigyázott a kutyámra ha valahova mentem és tudja a dolgát
2014. aug. 19. 13:35
 3/20 anonim ***** válasza:
És milyen kutyát szeretnél, kinti vagy benti? Tesód nem megy suliba?
2014. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kinti kutyát. De kistesóm is megy suliba de ő nem oda sokáig, mert 1 órára már otthon van :) Viszont Apum nem dolgozik és ő is tud rá vigyázni.
2014. aug. 19. 13:39
 5/20 anonim ***** válasza:
De nem mondtad el, hogy miért nem engedi. kérdezd meg tőle, és ha nem ad rá okot, akkor nyügölj
2014. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, azt hittem, h szobakutyust, mert akkor anyudnak igaza lett volna, azt úgy nem lehetett volna megoldani :/ Ha mindig van vele valaki az nagyon jó! :) Szerintem mondd neki, h kutya nélkül nem élet az élet, nagyon szeretnéd vigyáznál rá stb ;) Meg persze jobban tanulsz, + cuki nézés :D Szövetkezz tesóddal és indítsatok dupla támadást :P Anyud miért nem szeretne?
2014. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mert sok jószágunk van, főleg szárnyas és attól fél, hogy rászokik és lefojtja. Ezért, de én mondtam neki, hogy betanítanám, de azt mondta hogy NEM!
2014. aug. 19. 13:42
 8/20 anonim ***** válasza:
És milyen kutyust szeretnél? Mert ha pl vadászkutyát az tényleg nem a legokosabb választás
2014. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Labradort
2014. aug. 19. 13:44
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
Hát pedig az vadászkutya... bár nem ismerem őket közelebbről
2014. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!