Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a macskák ne...

Davidking67 kérdése:

Mit tegyek hogy a macskák ne másszanak az autómra?

Figyelt kérdés

Állandóan az autómon fekszenek és összekarcolják..

Ha lekergetem pár perc múlva megint felmegy..Mit tegyek?



2015. márc. 12. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
légpuska :D amúgy sajna nincs ötletem, nálunk is néha ezt csinálják
2015. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velunk is ez van:( engem is erdekelne...
2015. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk a kutya megoldotta, a fél kert tele lett macska tetemmel 6év alatt mióta zéró nálunk van!
2015. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

csinálj kocsibeállót

takard le a motorháztetőt

macskabiztos kerítés

2015. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A házőrző kutya ténykedése visszájára fordult ismerősnél mert a macska felment a kocsira a kutya meg lelkesen szétkaparta a fényezést körbe, csinálva egy több százezres kárt..

Vannak macskaűző termékek, be kell fújnia kocsit ,de nagyon utálják a narancs szagát szóval ráhámozni egy két narancsot az is elrettentő lehet. Esetleg szórófejet telepíteni a kocsi mellé, ha jön a macska ,akkor csap kinyit .

2015. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a macskával; Először ő van felül, utána a kocsi. Hamar leszokik róla...
2015. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 saci01 válasza:
100%
Ez gyakori probléma.Nekünk annyi különbség volt,hogy a kinti asztalra másztak fel (ez a kinti étkezésnél nagy probléma)mi ragacsos papírt tettünk az asztalra és amikor a macska ráugrott rá ragadt a papír egy életre megjegyezte és nem mászott fel többet.:)
2015. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én odatettem egy hangfalat a kocsi mellé. Amikor felment a macsek, tök hangerővel a fülébe ordított Hobo. Kétszer többé nem volt rá szükség.
2015. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
paterold el a macskákat. viccet félretéve, vagy ponyva, pokróc, lepedő valamelyikével takard le a kocsit, vagy az a hangszórós trükk sem tűnik rossznak, esetleg a 2-t kombinálhatod is, ne hogy a nagy "kilövésben" még nagyobb karcot vágjon a kocsin a macsek. vagy vannak ilyen macska/kutya 'riasztó' sprék, amiket kisállat boltokban is lehet venni. bár azt nem tudom hogy ezek mennyire hatékonyak és meddig van hatásuk. a ragacsos cuccot én nem tenném meg, kitudja hogy ragadna rá a kocsira is , ha a macskák épp le akarnák rázni magukról.
2015. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 saci01 válasza:

utolsó válaszoló

nem olyan erős a ragasztó erről biztosítalak csak a tetején van ragasztó az alján nincs így a macska le is csúszott a papírral együtt

2015. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!