Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvos és törzskönyv - a...

Állatorvos és törzskönyv - a két mumus?

Figyelt kérdés

Az állatok kategória tele van ezzel a két fajta kérdéssel:

"a macskám/kutyám már egy hete nem eszik/véreset hányt/el van törve valamije stb... mit csináljak?" az ilyen kérdezők nem hallottak olyanról, hogy állatorvos? Vagy arra számítanak, hogy valaki itt látatlanban, interneten keresztül megoldja a problémájukat?

A másik "macskám/kutyám úgy néz ki, mintha ... fajta lenne, szerintetek fajtatiszta?" ezt ennyire nehéz megérteni, hogy egy állat akkor fajtatiszta, ha van törzskönyve? Mellesleg az oldalon ezerszámra vannak az ilyen kérdések, de tudom a keresőt nem használja senki :P Az állattartók tényleg ennyire tudatlanok, vagy csak itt gyülekeznek az analfabéták?



2015. márc. 29. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1, igen itt gyülekeznek az analfabéták.

2, tényleg vannak tudatlanok valahol el kell kezdeni

3, nem,,sajna egyesek nem fogják megérteni, hogy ha egy állat egy hete nem eszik azt nem csak nézni kell

5, másik véglet: "hányt a kutya vigyem orvoshoz?" ha fingik akkor ne??

6, a mi kutyáimnak sincs törzskönyve,,, fajtatiszta, méghozzá teljesen. Egyszerűen nincs rá szükségünk. Anyja apja törzskönyves. Ennek nincs meg.

7, tényleg nem fogják megérteni, hogy törzskönyv nélkül nincs verseny.

Jobb ha megszokjuk, hogy gyk-n csak minden 20-ik kérdésnek van valami értelme, és sok válaszoló is hülye. A tudatlan állattartók kérdezzenek, azért van az oldal. A gond onnan kezdődik, ha valaki nem képes megérteni valamit.

2015. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkoztam..
2015. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még csak nem is az a legnagyobb baj, hogy tudatlanok (bár, miért tart olyan valaki állatot, akinek nem sok fogalma van róla...), hanem az, hogy ha segítő szándékkal felvilágosítsuk őket, akkor nem fogadják el és megsértődnek. Akkor minek jön ide az ilyen kérdezni?!

Némelyek meg akkora baromságokat tudnak kérdezni, hogy szerintem ember ennyire hülye nem lehet, ez gondolom szándékos provokáció.

2015. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*felvilágosítJuk
2015. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!