Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állat a legjobb patkány...

Melyik állat a legjobb patkány fogásra?

Figyelt kérdés
A szomszédomban sok állatot tartanak és sok a patkány főleg ha takarítják az istállót. A mérget nem nagyon szeretem mert megeheti más állat is. A füstölővel mos írtottuk 2 napja de ma megint előjöttek. És nem csak kint a kamrában ólban vannak egyenesen befúrt a lakásba (vályog ház) Minden évben ez van egy hónapig küzdök velük hogy eltünjenek de következő évben ismét bejelentkeznek.
2015. márc. 30. 17:32
 1/4 Higgany ***** válasza:
Kutyából a foxy-t javaslom vagy hasonlóan jó a vadászgörény is. Utóbbi lemegy az üregbe is onnan is kifogja őket, hátránya viszont, hogy nagyon meg kell neki tanítani a behívást mert különben elkószálhat. Nincs hazatérő ösztöne vagy hogy mondják :)
2015. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Higgany ***** válasza:
Még azt hozzáteszem hogy nekem foxym van, nem kellett neki megtanítani a patkányfogást. Szívből utálja őket! De ugyanúgy fogja a kígyókat is. Gyakorlatilag megszűnt az átjárás a portán minden ilyen féregnek!
2015. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Van egy kiskutyám még kölyök de úgy veszem észre érdekli a dolog. Különben én is gondolkodom a görényen egy pár napja.
2015. márc. 30. 19:51
 4/4 anonim válasza:
Macska!:)
2015. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!