Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás patkány...

Mi a legjobb megoldás patkány irtásra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is elszaporodtak sajnos, itt állattartás megy majdnem minden szomszédomban. Egyik helyen nem irtják, ezt mondta a gazda. A másik helyen nem tudom, de ott sem vagyok biztos a dologban. Én közel 10 éve irtom őket, de mégsem pusztult innen el a piszkos faja. Az a gond tudod hogy én kiirtom, elpusztul, de a szomszédból csak átjönnek újra, mindig megmarad egy kolónia. Régebben amikor arra esküdöztek, kipróbáltam azt a fajta mérget ami egy kis tasakban volt piros zselé formájában. Dicsérték, hogy micsoda hatékony gyors hatást lehet elérni vele. Én is csodálkoztam, 2 nap alatt elhordták a kitett mennyiséget, mondom még ez a fene, talán mind kidöglik. Aztán valami miatt a helyiség betonját felverettem. Ott számos járatot felfedeztem és mit gondolsz mit láttam? az összerothadt mérges zacsikat összehordva. szóval nem ették meg, dehogyis, ( vagy lehet nem mindet) hanem milyen a patkány? felhalmozza. Na többet nem vettem ilyen mérget sem. Most megint vannak, jelenleg egy RaTaTa nevű granulátumot tettem ki nekik. Kis dobozban van, mint a dara olyan. Na ez is fogy hetente cserélem. Talán mintha nem lenne már annyi, persze ebbe belesegít a kutya is, gyakori a zsákmányolása. Ha segít és van a környezetedben akkor érdemes egy vadászgörényt beengedni a fészekbe, kiírtja az összeset. Vagy ezt a füstpatronos bombát, berobbantja a lyukat megfulladnak. Bedobod a patront, ronggyal eltömíted a lyuk nyílását és a füst elterjeng ott lent.
2014. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is ez a probléma,én irtom más nem:( Már mindent próbáltam,de ezt a füstpatront még nem. Ki fogom próbálni:) Köszönöm a válaszod!
2014. máj. 15. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
én mától próbálom ki, hogy félig vizes vödör tetejére tettem egy akkora újságot, hogy az egérmérget megtartja rajta ( az újság csak a fele vödröt takarja be) és majd megy érte a patkány, akkor ráugrik az újságra őt már nem tartja meg és beleesik a vödör vízbe és belefullad. közben bentről a géptől figyelem kamerán. általában hajnali 4 kor jönnek a méregért.
2014. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!