Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi napra hagyhatom magára...

Mennyi napra hagyhatom magára a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Elutaztam 5-6 napra, és a tengerimalac a lakásba maradt, ketrecbe van, lett adva viz és ennivalo, ha minden második nap meglátogatna egy ismerős és adna neki uj vizet és ételt, történhet vele valami? Csak pár napja kaptam, és nem értek sokat hozzá.És mennyi ételre van szüksége naponta?
2015. ápr. 7. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg nem fog halni, de kezdj el keresni neki új gazdit.
2015. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy így baja lenne. Ha jól veszem ki az írásodból, egyedül van, tehát verekedésre sincs esély.


Ha ismerősöd meglátogatja, tegyen be neki sok szénát, a vizet mindenképp cserélje ki teljesen, kb. ennyi. (Nem írtad, de remélem itatóban van a víz, mert a tálat simán felborítja.) Ha nagyon szeretne kedveskedhet egy kis zöldséggel, de ne adjon 3-4 karikánál többet, és főleg ne hagyja bent a ketrecben, mert hasmenése lehet tőle a malacnak, ha egyszerre telezabálja magát. Ja és a K betűs zöldségek, a saláta és a nyers zöldbab tiltólistásak.

2015. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az elég ha 2 naponta ad neki az ismerősöd friss kaját. Gyümölcsből és zöldségből kell neki a friss minimum kétnaponta, azt nem tudod berakni neki 6 napra előre, mint a szárazkaját és vizet.
2015. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Száraz kaja van betéve, viz tálkaban van felerősitve a ketrec oldalan, nem birja felboritani. Maga van a ketrecben, csak tegnap kaptam, de 24 orán keresztül szabadon volt és nagyon megbarátkoztunk és feltem.El kellett utaznom, de nem birtam magammal hozni. Minden féle kép meglesz látogatva holnap, meg pénteken is.
2015. ápr. 7. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baja :) De a biztonság kedvéért kereshetnél a környékeden olyan malactartókat, akik ilyen esetben tudnak a saját lakásukban vigyázni az állatkádra, főleg ha gyakran van olyan dolgod, ami miatt magára kell hagynod.

Ha BP-n Újpest közelében laksz, szívesen segítek én is, de ha nem, akkor is tudsz a legismertebb magyar malacos oldal fórumán "bébiszittert" keresni, sokan elvállalják szívességből, vagy csere alapon is.

2015. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha 12 óráig nincs előtte kaja, bele is tud halni.
2015. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a malackával?
2015. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden nap egy ismerősöm megetette és megitatta, most már kb 10 napja én gondozom, szeret elbujni, de aranyos hangokat ad mikor simogatom, két külömbözőt, nem értek még sokat a malackahoz, de ásit meg nyujtózkodik közbe, és gondolom,hogy élvezi.
2015. ápr. 21. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Na az jó, örülök :)
2015. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!