Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem az állatokat,...

Nagyon szeretem az állatokat, főként a lovakat. Nagyon szeretnék egy állatot, legalább egy tengerimalacot, de anyukám mindig azt mondja hogy szó sem lehet róla. Tudnátok segíteni vagy valami ötletet adni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen segitseget varsz itt?


Te fogod megvenni? Te fogod ellatni? Te fogod megvenni neki az almot, az elelmet? Gondolom ezek kozul egyiket sem tudnad vallalni, anyukad meg nem akar tengerimalac-vizeletet szagolni a lakasban. Baratkozz meg a gondolattal, hogy allatot majd a sajat lakasodban tarthatsz.

2014. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én venném meg és látnám el. Azt kértem, hogy segítsetek, hogyan fűzzem meg anyukámat! És nem azt hogy bunkóskodjatok szóval olyan választ várok ami hasznos is. Bocsi többiek! Ez annak szólt aki ezt a bunkóságot írta.
2014. dec. 27. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi meg anyukád, mik az érvei? Ha tudnánk, miért ellenzi annyira, könnyebb lenne ötletet adni, mivel tudnád (esetleg) meggyőzni...
2014. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegy hagyjuk ezt az egészet! Köszönöm szépen a segítséget de ez túl bonyolult! Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszíróknak de ennek a kérdésnek nincs értelme úgyhogy tekintsetek úgy rá mintha nem is lenne
2014. dec. 28. 17:38
 5/5 anonim válasza:
Pfffff
2014. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!