Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Anyum nem engedi hogy házipatk...

Anyum nem engedi hogy házipatkányom legyen mi a teendő?

Figyelt kérdés
már van egy kutyusom imádom sokat vagyok vele amikor anyumnak mondom hogy szülinapomra szeretnék egy aranyos házi pateszt azt mondja nem mert az állat nem hazba való amikor meg mondom neki hohy hisz bent van az egyik kutyánk is azzal jön hogy nem törődök a kutyával sem / ez nem igaz / mindig más kifogàssal jön már van egy házipatesz de az nem a mi házunkban hanem a szomszédban tartjuk mert az is a mienk de nrm használjuk viszont a szobámba szeretném őt mit tegyek hogy ne kifogásokat kerresen hanem beszéljük meg mert ez már a szemébe mondtam hogy egyfolytában kifogásokat keres és beszéljük meg ezt kb 30 szor elmobdtam neki de mindig fölcseszödik /akármikor mondhatnám akkor is felcsesződne / és leszar mit tegyek?

#állat #anya #patkány #házi patkányo
2015. ápr. 18. 20:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy most leszek 14/l és tudom hogy az állatok is éreznek nem vagyok a nyúzós fajta
2015. ápr. 18. 21:04
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
majd ha nagy leszel,és elköltözöl otthonról,annyi patkányt vehetsz,amennyit akarsz:D
2015. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

[link]

Ezt olvasd el, nagyon hasznos.


"a szomszédban tartjuk mert az is a mienk de nrm használjuk"

:DDD Mégis hogy akarnál használni egy patkányt?


Én is akartam mindenféle undorító dögöket a lakásba, amikor még fiatal voltam és ostoba, de drága jó anyám nem vett nekem semmilyen állatot. Persze akkor toporzékoltam meg sírtam, de ma már látom, hogy mennyire igaza volt.

2015. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Értő olvasás is rulz. :)

"Mégis hogy akarnál használni egy patkányt?"


A lakást, amely az övék, csak nem használják, ezért ott tanyázik a patkány. :)

2015. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen a lakást nem használjuk
2015. ápr. 18. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, ezért kéne megtanulni a központozást. Akkor talán érthető lenne, amit írsz.


A megoldás: költözz át a szomszédba, úgy egy szobában lehetsz a patkánnyal.

2015. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Platypus ***** válasza:
Eleve egy patkányt tartani nem jó ötlet, mert nagyon szociális állatok. Azonos nemű párokban jó őket tartani. Így viszont esélyes hogy jóanyád akaratán még kisebb eséllyel megy át a dolog. Ráadásul a patkányoknak elég nagy ketrec is kell, ami sok pénz. Szerintem sokkal könnyebben rá tudnád venni egy törpehörcsögre. Pici, kis hely kell neki, magányosan boldog, kevesebbet kell takarítani és nincs olyan rossz sajtója mint a patkányoknak. És így pár év múlva már könnyebb lesz a patkányok mellett kampányolni, mert a hörcsöggel kitapostad az utat.
2015. ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anya az ilyen?!
2015. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia :) én kb. 4hónapig könyörögtem egy patkányért. Amikor tudtam mindig próbáltam a patkányról beszélni és igyekeztem anyumat "puhítani" előbb mivel apuról tudtam hogy kevésbé engedné meg. Anyu végül úgy volt vele hogy ha már ennyire szeretnék akkor legyen.. És így puhitotta aput :D apu végül megengedte DE még mindig nincs jóban a kis lakossal aki 1 éve hogy nnálunk vv
2015. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia :) én kb. 4hónapig könyörögtem egy patkányért. Amikor tudtam mindig próbáltam a patkányról beszélni és igyekeztem anyumat "puhítani" előbb mivel apuról tudtam hogy kevésbé engedné meg. Anyu végül úgy volt vele hogy ha már ennyire szeretnék akkor legyen.. És így fűztük aput :D apu végül megengedte DE még mindig nincs jóban a kis lakossal. Most lenne az hogy szeretnék mellé másikat :D meg van már a jövevény?
2015. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!