Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Írnátok olyan oldalcímet,...

Írnátok olyan oldalcímet, ahol állatok képét szépségversenyre nevezhetem be?

Figyelt kérdés

Mutattak egy remek oldalt. Egy kép feltöltésével vernyenybe nevezhetem be a kisállatomat, és nyerhető kutyaágy, stb. Sajnos elfelejtettem a címét, és nem találok a neten ilyet, pedig van.


Segítenétek?


2010. febr. 24. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én már kb 1 éve fennt vagyok a farm.hu-n Ott tölthetsz föl az állataidról képet, és szokott lenni állatszépségverseny(melyik a legszebb és legaranyosabb). Szerintem regisztrálj, mert nagyon jó kis oldal és ha lesz ilyen verseny, akkor nevezz be. Azt nem tudom, hogy mikor lesz megint, de minden évben többször szoktak ilyet rendezni! Sajna én csak ezt az egy ilyen oldalt ismerem!
2010. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2010. febr. 24. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok GPortal-os oldalon is szoktak rendezni kutya- és macska szépségversenyt.
2010. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!