Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatod van? Mi a jó a...

Milyen állatod van? Mi a jó a tartásában?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy állatot,és most éppen döntés előtt állok.Esetleg valami vicces/kedves sztori az állatkáddal?
2010. febr. 25. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

macskám van.

Szeret engem és elfogad, bármilyen is vagyok.

Vár rám. Ha szomorú vagyok, vigasztal.

Nagyon jó, hogy van.

2010. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

én minden állatot imádok, és mindnek megvan az előnye, hátránya :) pl ha olyan állatot szeretnél, amivel érzelmi kapcsolatot tudsz kialakítani, kommunikáltok, szeretgetheted, tanítgathatod, akkor a kutya,cica,papagáj a legjobb, mert ők bizony viszonozzák az érzelmeket...odabújnak,ha szomorú vagy, agyütt örülnek veled, ha vidám vagy, ilyesmi...viszont velük sokat is kell foglalkozni, takarítani utánuk, stb.


ha viszont olyna állatkát seretnél, amivel nincs sok gond, akkor az apró rágcsálók,hüllők vagy halak, amiket ajánlok....viszont velük nem lehet bensőséges viszonyt kialakítani, hanem csak úgy vannak

2010. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hörim van,de ha társas lényre vágysz,akkor inkább macskát vagy kutyát vegyél.Én imádom a hörimet,csakhát az igazság az,hogy sokmindent nem lehet vele kezdeni,bár a nevére ő is figyel,de rengeteget alszik :)
2010. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy puli kutyus. :) Mindig vár engem ha jövök haza a busztól,ha szomorúbb vagyok megérzi és mindig a közelemben van. :)
2010. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem van: kutyám, macskám, nyulam és halaim.

A halak azért vannak, hogy gyönyörködhessünk bennük.

A nyulakat szaporítja a családom és eladja, őket jó simogatni, főleg a piciket, de nem hálásak érte. (mármint tuti azok, de nem tudják kimutatni)

A macskám nagyon édes, akaratos, kb mindent megenged magának, akkor jön oda hozzám amikor ő akar, nem amikor én akarom megsimogatni, de megérzi gondod-bajod. :)

A kutyám, hát hogy őszinte legyek őt imádom a legjobban, tényleg gazdafüggő, imádni való, mindig jön játszani, megérzi ha valami bánt és hozzád bújik. Én pl szoktam vele tanulni is, sétáltatom és mondom közbe neki a leckét, és mintha értené, amikor meg azt mondom á nem tudom, akkor folytatnom kell, mert nem hagy. :D

2010. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne kutya,vagy cica,mert ők tényleg nagyon értelmesek,de sajnos lakásban lakunk,és suli miatt nem vagyok egész nap otthon.=((
2010. febr. 25. 17:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt tudom mondani mint az eslső! :) nekem is cicám van! szobacica! annyira szeret, olyan kis ragaszkodó! velem alszik :) és mindig megvigasztal :) a macsekokkal sokat kell foglakozni szeretgetni őket! :)
2010. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát tudom ajánlani én is!!!Nekem is az van,egy erdélyi kopó és állitom a legjobb társ a kutya!Mikor valamiért rosszkedvű vagyok,az ölembe hajtja a buksiját és néz...,mintha "mondaná",hogy nincs semmi baj,itt vagyok:)Lehet velük bohóckodni,játszani,sportolni(futni),tanitgatni őket!Persze a többi állatot is lehet valamely tulajdonságáért szeretni,de én a blöki mellett teszem le a voksom;)
2010. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Macska. Gyönyörű, imádnivaló, selymes, bújós, ragaszkodó, néha játékos - és Tőle aztán megtanulhatod, hogy kell élni! ;) Az enyém is lakásban van, ez nem feltétlenül akadály.
2010. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Javasolnám a kutyát, mint az előző válaszolók, lehetőleg dán dogot, habár megírtad, hogy sem macskát, sem kutyát nem tarthatsz...

Szerintem a hörcsög jó választás. Azután szereztem, hogy meghalt a kutyám. Fonzi valóban nem jó semmire, de az a tudat, hogy ott van, és beszélhetek hozzá sokat segít, hogy ne érezzem magam magányosnak. És emellett nagyon szórakoztató.:)

2010. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!