Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatod van? Mi a jó a...

Milyen állatod van? Mi a jó a tartásában?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy állatot,és most éppen döntés előtt állok.Esetleg valami vicces/kedves sztori az állatkáddal?
2010. febr. 25. 17:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Imádom a dogokat,de a mi lakásunkban megfordulni sem tudna.Volt hörcsögöm,egy aranyhöri,utána meg Dzsungária,aztán neki egy párja,majd később megsokszorozódtak,így 21 hörim lett hirtelen.Amikor láttam,ahogy a saját kölykét marcangolja szét,akkor úgy döntöttem,hogy nem lesz több hörim!Gonoszak!!
2010. febr. 25. 18:19
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kutyusom, 9 nyuszim és egy galambom. :)

A galamb igazából csak azért van mert a gazdája leakarta vágni a levesbe és elhoztam, nehogy a levesbe végezze már szegény.

A nyuszik puhák, aranyosak, nyugisak(az enyémek, legalábbis azok), szeretnivalóak. :) Nagyon édesek, amikor mosakszanak, ugrálnak(amikor boldogok, ilyen óriásit ugranak) stb. Ha sokat törődsz velük, akkor a nevükre is hallgatnak, megengedik, hogy a kezedbe vedd őket és nem fognak félni az embertől. :)

A kutyusom az akivel a legmélyebb kapcsolatot ki tudtam alakítani. :) Üdvözöl, ha hazaérek, bújik hozzám. Nagyon értelmes, hűséges és barátságos. Egyébként ő egy német juhászkutya.

Imádom őket! :)

2010. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltak már hörcsögeim 2 féle törpe is, aranyhalaim, guppik gömbakváriumba és rendesbe, hullámosaim, deguim, tengerimalacaim, csincsillám, macska, kutya. A legjobb a szelíd hullámos pár volt, de ma már nem tartanék, a kutya örök, a macskát szeretem a legjobban.
2010. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Gömbakváriumban??!Az nagyon rossz a halnak,és tilos is abban tartani.8 évesen nekem is volt gömbakváriumban,szegényke nem is bírta sokáig,kiugrott belőle.Amúgy a cica nagyon rosszul tűri a helyváltozást,és én a kedvencemet mindenképp vinném nyáron a nyaralónkba.
2010. febr. 25. 19:01
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg kistestű kutya pl: yorki?
2010. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem csigáim vannak, víziek és szárazföldiek (afrikai óriás) is. Nem hullik a szőre, kicsi, lassú, keveset eszik, aranyosan lebegteti a csápjait. De sajnos elég furán lehet csak simogatni és a nevét sem érti. :)
2010. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
=DÉn valamivel aktívabb állatra gondoltam.
2010. febr. 27. 09:04
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Törpe nyuszi

Reggel-este kiengeded, egyébként meg a bazi nagy ketrecében alszik, hihetetlenül tud nézni, nehéz rá haragudni, amikor boldog annyira tud ugrálni hogy olykor majdnem falnak meg, elvetődve alszik és nyújtózik, imád a barátom ölében aludni, meg ha én a földön dögönyözöm. Nem ad ki hangot csak ha visít de az nagyon ritka és csak az orvosnál. Kis testű így kis lakásban is elvan. Holland törpe így még a szőre sem igényel különösebb bánásmódot. Okos csak nem mindig szófogadó, de lehet tanítani és szobatiszta.

Az elég vicces mikor valami új tárgy van a közelében és meg akarja vizsgálni de fél tőle akkor olyan mint egy tacskó és úgy megy lassan a tárgy közelébe. Meg amikor mosdik az egyszerűen tüneményes, ahogy a füleit tisztogatja.

2010. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én farmon élek rengeteg állatunk van 15 ló

6 kutya 9 macska 3 hörcsög 12 hal 2 papagáj 3 teknős 5 nyúl

sok pipi 2 vadány görény

de én legjobban a cicám szeretem nem tudom mér

2010. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
13:12 es vagyok bocsio nem vadány görény hanem vadász görény
2010. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!