Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Albérletbe milyen állatot...

Albérletbe milyen állatot vennétek?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, most albérletben lakom. Otthon rengeteg állatom van,és nagyon hiányoznak ezért szeretnék valamilyen kisűllatot venni ide az albiba is.

Azért kérdem, hogy mit lehetne, mert nem tudom melyik hogy bírja a hosszú bentlétet. Szeretnék egy törpetacsit is, de szobába...hát nem tudom, vagy egy cicát, (perzsát)Hörcsög, vagy tengerimalac? kettő közül melyik jobb? Mindkettő nagyon büdi? Nyuszika? Azt meg tudom szelidíteni úgy hogy ne karmoljon? mert A felsoroltak közül mind van vagy volt, csak ugye kint tartottam őket, nem lakásban.

TEknős?...de az nem tudja kimutatni hogy szeret..:/

köszi válaszokat


2010. febr. 27. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem viszel el magadda legyet az otthoni állatokból? Meg kell kérdezne egyáltalán milyen állatot engednek mivel van ahol csak kalitkában vagy terráriumban tartott van engedve van ahol semmilyen! Szerintem egy kis hörcsögöt vegyél velük nem sok gond van és jól birják az egyedül létet is ha tisztán van tartva nem büdös!
2010. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem tengerimalacot,ha unatkozol ölbe veheted,és ha takarítod,egyáltalán nem büdös.

de ha volt,tudod milyen ,kis helyen elfér....stb!

2010. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Viszont a hörcsöggel nem tudsz sok mindent csinálni, és szerintem büdibb is mint a tengerimalac. Nekem tengerimalacom van a hálószobában és rendesen takarítom, nem büdös. Viszont ha hazajövök sivalkodva üdvözöl, szeret az ölembe lenni. Volt nyulunk is, de nagyon agresszív volt, többször megharapott, de szegény meghalt elég hamar, nem bíírta a gyomra. A törpenyulaknak nagyon érzékeny a gyomruk, én nem ajánlom. A tengerimalacom pedig már majdnem 5 éve megvan és nagyon boldog!
2010. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyik sem büdi,ha tisztán van tartva a vacka.Nekem sünim is van,és mások azt mondják,jaj az biztos büdös,de ez nem igaz egyáltalán!Akkor büdi,ha nem pucolja ki az ember a helyét.A kis tacsik nagyon jól viselik a benti életet.

Nyuszim volt,nem is egy.Nagyon kis kedvesek,egyáltalán nem karmol,a lényeg,hogy pici kora tartsd,akkor nagyon hozzádszokik.Most egy logófülü törpenyuszit szeretnék,jövőhéten veszem meg :)

2010. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért nem, mert goldenem, meg spánielem van. Nekik kell a kert, az udvar, hogy tudjnak szaladgálni. A cicusok meg egerésznek.(azért gondoltm a perzsát mert az olyan kis lusta dög(L) :) )

Aztán van 4 hatalmas röpdém ahol a madaraim vannak, nem akarom őket kalitkában tartani, mert tudom hogy nem éreznék magukat jól. Mindegyik párban van és most kezdődik a költés nem akarom őket kimozdítani a megszokutt helyükről. Höri..hmm..édike, de nem harap?

2010. febr. 27. 12:14
 6/18 A kérdező kommentje:

(: köszike mindenkinek, hát nyuszi(L) tengerimalac(L) töpetacsi(L) :D:D na most melyiket is?:D

süniiii:D SÜN!!:D aranyos lehet:D

2010. febr. 27. 12:16
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem harap a höri és őt is kilehet venni szeretgetni! Nem kell neki sok minden sem keveset eszik hétvégén gondolom haza jársz olyankor piciszálitóban ha tudod vinni de ha elég kaját adsz neki kibirja kétnapig egyedül!
2010. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Havonta járok haza, szóval sokat lennék vele/ük (:

Na mostmár akkor a höri is listán van:D

Nehéz lesz döntenem.

Költségek /hó, kedvesség, szelídség, illataromák..helyigény..ezek lesznek a döntőek

2010. febr. 27. 12:18
 9/18 anonim ***** válasza:
De ha havonta hazamész, addig mi lesz az állatkáddal? Én egy napra nem hagynám egyedül a tengerimalacomat, friss kaja és víz kell neki! És a szünidőben? Felpakolod azt is?
2010. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
gorillát
2010. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!