Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állat legyen?

Melyik állat legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Emeletes házban lakom. Szeretnék háziállatot de nem tudom melyiket válasszam. Eddig amire gondoltam: Tengerimalac,hörcsög,sün.

Nektek van valami ötletetek? Halat nem szeretnék, se kutyát se macskát. 12/l vagyok, eddig még nem volt állatom. :)



2015. jún. 18. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tengerimalac legyen. :)
2015. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül tengerimalacra szavazok. De azt tudnod kell, hogy társas állatok, legalább kettőt kell belőle tartani, mondjuk két kislányt.
2015. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hörcsög. Csak egyet kell tartani belőle.
2015. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hörcsög legyen mert a tengerimalac ketrecèt rengetegszer kell tisztitani de a hösog alig potyant. A tengerimalacnak kell egy társ de a hörcsög nem lesz magányos.
2015. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban belefér az életviteledbe.


Tengerimalac: batár nagy ketrec, társas jószág, vagy azonos neműeket kell együtt tartani, vagy ivartalaníttatni, visít, nappali életmód.

Hörcsög: apró jószág, nem túl nagy ketrec, egyedül kell tartani, rövid élettartam, hajnalban és alkonyatkor aktív.

Sün: batár nagy ketrec, éjszakai életmód, félvad & foglalkozásigényes: ha nem tudsz vele napi szinten foglalkozni, nagyon könnyen visszavadul, költséges: az alap étrendje jó minőségű macskakaja (Royal Canin, Hill's , Eukanuba, Pro Plan, Acana, Josera) élőeleséggel, zöldséggel gyümölccsel, husival stb. + háromhavonta féregtelenítés. Szóval ehhez erőteljesen kell a szülői segítség.


A 12 éves unokatesómnak hörcsöge van, saját zsebpénzből látja el, utánanézett a tartásának, szelídítésének stb.

2015. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, főleg az utolsónak ;)
2015. júl. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!