Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy változhatnék vámpirrá?

Hogy változhatnék vámpirrá?

Figyelt kérdés

Kiprobaltam Mar egy varázsigét, De nemjott be. Fozet receptet nem talaltam, De ha irsz azt megkoszonom. Esetleg személyes tapasztalat is lehet ha valakinek mar sikerult atvaltozni.

köszi ^^



2015. júl. 6. 13:44
1 2 3
 1/22 Adam_Hack ***** válasza:
Nekem sikerült, de valahogy kiesett az emlékeiből az éjszaka, véresek voltak a karjaim, meg a szám, lehet hogy megettem egypár csövest...
2015. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
74%
Ha nőstény vagy. Akkor gyere szívd ki a f*rkamat :D
2015. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mitszolnál ha lerágnám? c:
2015. júl. 6. 14:00
 4/22 anonim válasza:

Nem kell, ahhoz vámpírrá válni, hogy mások vérét szívd, elég ha ilyen hülye kérdéseket teszel fel nekik.


Egyébként tudod, hogy ha sikerül is, közutálatnak fogsz örvendeni, mert az emberek nem szeretik a vérszívókat (szúnyog, pióca, kullancs, vámpír stb.), nem kell minden média hülyeséget bevenni, Twiligos pasikat se azért csípik a tinik mert vámpírok, hanem mert buknak a pasikra, legyen az vámpír, vérfarkas, medve-disznó ember vagy irodai munkás.


Különben is az igazi vámpírok úgy néznek ki, mint Lugosi Béla nem holmi Edward Cullen.

2015. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
haraptasd meg magad egy denevérrel :D
2015. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Skyrim koszi a komit, De sajnos nem sikerult a kerdesemre valaszolnod. Utanna levonek, a deneveres megoldas egeszjo De mivanha elkapok valami fertozest? :/
2015. júl. 6. 14:14
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a fertőzés? A vámpírok halhatatlanok - állítólag...
2015. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Es mi a garancia hogy atvaltozok? Ha nemjonbe akkor Marnem mindegy.

De meg meggondolomazert. Lethet orvos oltassal megoldana.

2015. júl. 6. 14:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Orvosodtól kérdezd meg ugyanezt, amit ide leírtál, ő majd beutal a megfelelő helyre, ahol kezelni fognak.
2015. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ennyi idiótát egy helyen.
2015. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!