Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Sokszor voltam már az osztálytársaimnál, nekik gyönyörű, 2 szintes házuk van, nekünk meg egy kevésbé szép, 1 szintes. Ők sokkal jobban élnek mint mi. Viszont már valamelyik osztálytársam át akart jönni többször is, én meg csak kifogásokat kerestem mindig, hogy miért nem. A szüleim is mondták, hogy hívjam át a barátaimat, mert mimdog csak én megyek. De én szégyellem a házunkat.
2015. jún. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ha igényes és tiszta a ház az nem szégyen...lehet egy 3 szintes palota is elhanyagolt rendetlen piszkos...abban nincs semmi szégyellni való ha nektek nincs olyan házatok...


egyszer áthívtam pár osztálytársam középsuliban...mi is 2 szintes elég nagy házban élünk, elég jó körülmények között...és az egyik srác aki ott volt (padtársam) megemlítette, hogy majd valamikor én is átmehetnék hozzá...VISZONT hozzátette, hogy "nekünk nincs akkora házunk mint nektek és nem élünk olyan jól"...na ez baromira rosszul esett, mintha kb azt mondta volna, hogy én a pénzt nézem a barátságban...szóval ne a kifogásokat keresd...szerintem simán mehetnek hozzátok a barátaid, ha rendezett és tiszta a ház...az nem szégyen...

2015. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass el egy Dickens regényt, mondjuk a Szép remények-et.
2015. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: De én akkor is cikinek érzem, hogy mi nem vagyunk olyan gazdagok, nincsenekmolyan szép bútoraink, stb :/

2.: Miért?

2015. jún. 18. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!