Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot tartsak?

Milyen háziállatot tartsak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokféle szeretnék valamilyen háziállatot tartani. Nem rég költöztem lakásba, korábban kertes házban éltem, ahol mindig voltak állatok. Azért nem tudok dönteni egy állat mellett sem, mert sokféle kikötésem van (pl. ne zavarja a szomszédokat, ne koszoljon, mégis s lakásban szabadon tartható legyen...a mini testű kutyáktól a hideg is kiráz, a macskáknak a természete nem tetszik, a nyúl koszol, madarat nem bírnám nézni a kalitkában, kivéve pedig az ürüléke tenné tönkre a bútort (tapasztalat)...szóval sokféle bajom van). Legjobb lenne egy kert, ahol sokféle állatot tarthatnék gond nélkül. Lakásban ti milyen állatot tartotok szívesen, úgy, hogy az az állatnak és az embernek is öröm legyen?
2015. júl. 14. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Aki ennyi állatot utál ,annak nem való csak a házitetü.
2015. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem kell állat, akinek ennyi kifogása van, az jobb, ha nem vág bele.

Nem bántásból, de kb az összes opciót kilőtted.

2015. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet tartani lakásban nem mini testű kutyát is, persze megfelelő mozgatás, séta, foglalkozás mellett.
2015. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha utálnám az állatokat, miért lenne szempont, hogy ő is jól érezze magát?
2015. júl. 14. 12:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Hal?
2015. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez szép tőled, de ennyi kitétel mellett, ráadásul lakásban jobb, ha inkább nem tartasz semmit. Max halat. Igaz, az nem szabadon jár-kel.
2015. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Meggyőződésem, hogy nem állatnak való egy lakás, csak jó lenne valamit simogatni. Legjobban kutyát szeretnék, csak amíg nem vagyok otthon, unatkozna, az ugatás zavarná a szomszédokat. És van már egy kutyám, csak kertben, biztos féltékeny lenne. Én is végig gondoltam már sok mindent.
2015. júl. 14. 12:37
 8/16 schocko ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, ha nem tud megfelelő körülményeket biztosítani, akkor nem mindegy mit tart...mi egy időben gondolkodtunk a fehér hasú, afrikai sünön, de még nem szereztünk...
2015. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Macska tűnik a legjobb megoldásnak, ha csak bentre szeretnéd és a rágcsáló, hal stb. kizárva. Régen én sem kedveltem a macskákat egy gyerekkori eset miatt, de ma már hálát adok az égnek, hogy hozzám került a cicám, nagyon tud szeretni, szórakoztat, jó társaság, nem olyan öntörvényű, ahogy sokan mondják. Fontold meg.
2015. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Görény!
2015. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!