Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tengerimalac alá lehet szalmát...

Tengerimalac alá lehet szalmát rakni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, nagyon szereti.
2015. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a forgácsot állandóan kiszórják ahogy ugrálnak:)
2015. júl. 27. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
De forgács is kell alájuk,nem csak széna :D a szénát előbb-utóbb megeszik, és akkor nem lesz semmi alattuk :D enyémek mindig megeszik.
2015. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, a kérdező szalmát írt, nem szénát. A szalmát nem eszi meg.

Nyugodtan lehet alá rakni, de kevésbé köti meg a szagokat és a nedvszívóképessége is rosszabb, mint a forgácsé. Viszont kevésbé poros, nehezebben szórja szét és olcsóbb is.

Én leginkább a fapelletet javaslom, bár drágább, de kiváló a nedvszívó és szagmegkötő képessége, ráadásul viszonylag nehéz, így ezt sem szórja szét olyan könnyen. Én is ezt használom, ez vált be leginkább, bár nekem nyulam van.

Ezt nézd meg:

[link]

2015. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi xd gyakran keverem a kettőt xd :D
2015. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát kipróbálom akkor hátha az jó lesz.A forgács tele van hangyával.Tegnap takarítottam ma már hangyás.Pedig még tiszta az alom.
2015. júl. 28. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy lett hangyás a forgács? Én régóta használok alájuk, többféle márkájút, de egyikben se volt hangya. A szénában volt már bogár egyszer-kétszer.

Amúgy borzasztó a nedv- és szagszívó képessége a szalmának, én nem ajánlom alájuk. Szerintem a talpuknak se tesz jót.

2015. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mitől hangyás a forgács.
2015. aug. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!