Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állat temetése, hamvasztása?

Állat temetése, hamvasztása?

Figyelt kérdés

Ma sajnos ez eszembe jutott, mivel a cicám már öreg, és nem tudom, mit lehet csinálni a kis testével, miután itt hagyott :(


Csak úgy simán berakni a kertben, elásni, és majd a gyönyörű testét férgek rágják szét? Tényleg ez vár a kedvencemre?? Vagy elégetni krematóriumban?


2015. júl. 28. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is az eddigi állataink kertben lettek elásva kis dobozban és hidd el akkor nem ez lesz a legnagyobb problémád. Egyébként dönthetsz bárhogy ha van rá kereted, ahogy neked jobban tetszik.
2015. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ránk is ez vár, ez a természet rendje.


Amúgy még sok boldog évet kívánok a cicának :)

2015. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is a kertben ástuk el őket (egyelőre egy kutyát és egy macskát). Virágágyások vannak "felettük", nekem jó érzés, hogy "itt vannak". (A férgek meg... tényleg ez a természet rendje, velünk is ez fog történni, de nekünk már mindegy lesz, csak a szeretteinknek számít a gondolat - igazán az számít, hogy jól bánjunk velük, amíg élnek (akár állatról, akár emberről van szó)

Még hosszú, boldog életet a cicusnak:)

2015. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tengerimalacomat egy cipős dobozba téve temettük el, mivel nincs kertünk, ezért a házunkhoz közeli zöld területre vittük. Hát, nem volt egyszerű munka a kemény földet feltúrni, de sikerült.

A hamvasztás indokolatlanul drága szerintem.

2015. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!